• Piektdiena, 2020. gada 7. augusts
  • Vārda diena: Madars, Alfrēds, Fredis
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Maijā skatītākais konsolidētās TV kanāls – LTV1, teicami rezultāti arī LTV7 un LSM.lv

 

Maijā pārliecinoši skatītākais TV kanāls bija LTV1 – pēc oficiālajiem pētījumu kompānijas “TNS Latvia” Kantar TNS konsolidētās TV skatīšanās datiem, LTV1 tika veltīti 9,9 % no kopējā skatīšanās laika. LTV7, pateicoties pasaules čempionātam hokejā, ierindojās 6. vietā ar 5,7 %. Savukārt sabiedrisko mediju portāls LSM.lv pēc “GemiusAudience” datiem maijā ierindojās augstajā 4. vietā, un no ziņu portāliem to apsteidza vien Delfi.lv un Tvnet.lv.

Par pārliecinoši skatītākajām TV pārraidēm maijā kļuva visas LTV7 pārraidītās Latvijas izlases spēles. No tām skatītākā bija mūsējo cīņa ar Šveici, ko kopumā vēroja vairāk nekā 240 000 skatītāju. Tāpat skatītāko programmu vidū iekļuvis 64. Starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa fināls, ko vēroja vairāk nekā 115 000 skatītāju un Nacionālā Kino centra programmas “Latvijas filmas Latvijas simtgadei” ietvaros tapušās spēlfilmas “Homo novus” televīzijas pirmizrāde, ko LTV1 vēroja vairāk nekā 111 000 skatītāju.

Sabiedrisko mediju portāls Latvijas apmeklētāko portālu topā maijā pakāpies par trim vietām, apsteidzot tā tuvākos sekotājus – skaties.lv, jauns.lv un la.lv. Maijā LSM.lv no datoriem un mobilajām ierīcēm apmeklēja kopumā 579 033 interneta lietotāju. Portāla komanda lēš, ka teicamais rezultāts sasniegts, pateicoties, pirmkārt, pasaules čempionātam hokejā. Tāpat lielu apmeklētāju interesi raisījis Latvijas Radio projekts “Izmisuma zonā” un LTV Ziņu dienesta projekts “Diagnoze – vēzis”. Pozitīvas atsauksmes no lietotājiem izpelnījās arī projekts “Partiju šķirotava”, kas pirms maijā notikušajām Eiroparlamenta vēlēšanām daudziem kļuva par palīgu un konsultantu, vērtējot politiskos spēkus un kandidātus.

“Paldies ikvienam par uzticēšanos! Augstie rādītāji ir pierādījums gan tam, ka skatītāji un interneta lietotāji šim saturam uzticas un vēlas zināt vairāk, domāt plašāk un kvalitatīvi izklaidēties, gan tam, ka LTV un LSM.lv saturs nodrošina kā kvalitatīvu informācijas plūsmu, tā izklaidi,” norāda LTV prokūriste digitālās attīstības un satura jautājumos Jana Semjonova.