• Ceturtdiena, 2021. gada 24. jūnijs
  • Vārda diena: Jānis
  • Rīgā apmācies, +20 °C, Z vējš, 1m/s
LSM Bērnistaba

“Mana dziesma” iedvesmos un pacels soli virs zemes

 

Svētdienas vakarā LTV muzikālākās spēles “Mana dziesma” devītajā dziesmu duelī tiksies divas spēcīgas un zinošas komandas, kuras ne tikai mēģinās viena otru pārspēt erudīcijā un veiklībā, bet arī nebaidīsies skatītājiem atklāt savas iemīļotākās dziesmas, kuras ceļ spārnos. “Mana dziesma” 9. spēle “Soli virs zemes” LTV1 ēterā 25. oktobrī pulksten 21:20.

“Mana dziesma” 9. spēlē Intars savas komandas goda aizstāvēšanai pulcējis trīs brašus un latviešu mūzikā varen zinošus puišus – dziedošo policistu Nikolaju Puzikovu, radio personību un “Muzikālās bankas” vienu no vadītājiem Kasparu Mauriņu un vēl vienu latviešu dziedātāju – šarmanto Jāni Moiseju! Redzēs, cik ātri puiši spēs atsaukt atmiņā īstos dziesmu nosaukumus un vai viņi nepadosies Dagmāras komandas daiļo dāmu valdzinājumam!

Dagmāras komandu pārstāvēs un dāmu godu aizstāvēs pozitīvā un ar trāpīgu valodu apveltītā Aija Legzdiņa, kuru pazīstam kā vienu no lustīgā Māsu Legzdiņu dueta, operas soliste, kura ļoti labi pārzina arī populāro mūziku, Jolanta Strikaite – Lapiņa un dziedātāja, dziesmu autore un Latvijas Nacionālā teātra aktrise Zane Dombrovska. Vai dāmu saliedētība, zināšanas un apburošie smaidi palīdzēs viņām uzveikt Intara komandas spēlētājus?

Skatieties muzikālo dueli jau šo svētdien pulksten 21:20 LTV1. Dziedāsim līdzi pazīstamām un tautā iemīļotām latviešu dziesmām un ar pozitīvām domām gatavosimies jaunai darba nedēļai.