• Sestdiena, 2021. gada 16. janvāris
  • Vārda diena: Lida, Lidija
  • Rīgā mākoņains, -18 °C, Z vējš, 0,51m/s
LSM Bērnistaba

“Mana dziesma” lipīgo melodiju cīņas LTV1 šosvētdien!

 

8… 7… 6… 5… 4… 3… 2… 1… Aiziet! Latvijas Televīzijas muzikālā šova “Mana dziesma” trešais duelis ir klāt! Kuras komandas pusē veiksme nostāsies šoreiz? Kurā komandā būs visātrākie, zinošākie, erudītākie, radošākie un atraktīvākie dalībnieki, kuri par Latvijā radītājām dziesmām zina visvairāk, noskaidrosim jau šo svētdien, 13. septembrī pulksten 21:20, LTV1. Raidījuma tēma – “lipīgās dziesmas” jeb tās, kuras iekrīt galvā un nekādi nav dabūjamas laukā.

Spēles laukumā dosies un Dagmāras komandu pārstāvēs grupas “Framest” dalībniece un soliste Beāte Zviedre, LV jaunatklāšanas raidījuma “TE!” vadītāja Marta Selecka, kā arī dziedātāja, komponiste un pianiste Lana Frančeska. Intara komandā par uzvaru spēlē cīnīsies grupas “PER” dalībnieks, enerģijas spridzeklis dziedātājs Ralfs Eilands, radio balss, vienmēr radošais un aktīvais grupas “Rīta stienis” līderis Kozmens, kā arī grupas “The Hobos” solists, filozofiski noskaņotais dzejnieks un mūziķis Rolands Ūdris.

Redzēsim, kura komanda būs dziedošākā, precīzākā savās atbildēs, ātrākā pogu spiešanā un atjautīgāka uzdevumu veikšanā. Šajā spēlē galvenais nav uzvara, bet gan labi pavadīts laiks kopā!

Kā ik svētdienu šovā “Mana dziesma” – laba mūzika, dzirkstošs humors un spēlētprieks! Pavadīsim svētdienas vakaru pozitīvā gaisotnē, skanot Latvijā radītai mūzikai, lai nākamā darba nedēļa paskrietu nemanot. Tiekamies!

Šovs “Mana dziesma” tiešraidē un arī pēc ētera skatāms LTV mājas lapā www.ltv.lv