• Sestdiena, 2021. gada 16. janvāris
  • Vārda diena: Lida, Lidija
  • Rīgā mākoņains, -18 °C, Z vējš, 0,51m/s
LSM Bērnistaba

Meiteņu kvartets “Re, re!” uzstāsies LTV muzikālajā spēlē “Mana dziesma”

 

Šo svētdien, 22.novembrī, LTV muzikālajā spēlē “Mana dziesma” kā īpašie viesi uzstāsies meiteņu kvartets “Re, re!”. Četras meitenes: Roberta Kumsāre, Elizabete Lukaševiča, Roberta Džesika Larka un Elizabete Bele izpildīs Raimonda Paula dziesmu “Ne silts, ne auksts”.

 

“Mana dziesma” 13. raidījumā skanēs Raimonda Paula teātra un kino dziesmas. Dāmu komandā dziesmas minēs un dziedās kino aktrise Agnese Zeltiņa, LR 2 balss Velga Vītola un LTV seriāla “Māja pie ezera” aktrise Katrīne Pasternaka, savukārt viņām pretī stāsies Dailes teātra aktieris un dziesminieks Varis Vētra, dziedātājs Žoržs Siksna un aktieris Andris Bulis.

 

Īpašo viesu kārtā šoreiz iejutīsies meiteņu kvartets “Re, re!”. Meitenēm ir bagāta muzikālā pieredze. Viņas ir uzvarējušas “Balss pavēlnieks”, “Nāc sadziedāt!”, “Tonis- pustonis”, u.c. konkursos, piedalījušās neskaitāmos festivālos, muzikālos projektos un sadarbojušās ar Latvijā zināmiem mūziķiem. Līdz šim lielākais viņu muzikālais sasniegums ir četras stundas gari koncerti Vašingtonā un tās apkārtnē, tai skaitā Kenedija centrā uz “Millenium Stage”. Roberta Kumsāre, Elizabete Lukaševiča un Roberta Džesika Larka ir izdevušas arī savus solo albūmus, savukārt Elizabete Bele ir ļoti veiksmīga deju studijas “Dzirnas” dejotāja. Kā atzīst pašas meitenes – mūzika sastāda visu viņu dienu.

 

Raidījumā meitenes izpildīs Raimonda Paula dziesmu “Ne silts, ne auksts”. Tā ir īpaši izceļama, jo to šovasar deju uzvedumā “Pavasara nakts mistērija” izdejoja tūkstotis Latvijas dejotāju.

 

Raidījuma viesus, grupu “Re, re!”, spēles “Mana dziesma” radošā komanda satika koncertā “Mēs mīlam Raimondu Paulu” Talsos. Koncertu organizēja Talsu Tautas nams kopā ar kompāniju “Mic Rec PM”, ar mērķi dot iespēju jauniem izpildītājiem sevi parādīt, izpildot sev tuvāko Raimonda Paula mūziku.

 

Kopā sešos koncertos Krāslavā, Strenčos, Madonā, Aizputē, Ventspilī un Talsos tika izvēlēti septiņi dalībnieki, kuri ieguva tiesības uzstāties spēlē “Mana dziesma”. Par savu simpātiju ikviens skatītājs varēs balsot Latvijas sabiedrisko mediju portālā www.lsm.lv.

 

Tāpat ar intriģējošu priekšnesumu raidījumā kā viesi uzstāsies apvienība “DaGamba”, kas šova gaisotni pacels teju vai mistiskās sajūtās.

 

Spēle “Mana dziesma” tiešraidē un pēc ētera skatāma Latvijas Televīzijas mājas lapā http://ltv.lsm.lv/lv/izklaide/mana-dziesma/ .