• Sestdiena, 2021. gada 16. janvāris
  • Vārda diena: Lida, Lidija
  • Rīgā mākoņains, -18 °C, Z vējš, 0,51m/s
LSM Bērnistaba

Muzikālās spēles “Mana dziesma” īpašais viesis – krāslavnieks Viktors Bernāns

 

Svētdien, 29.novembrī, ar romantisko Raimonda Paula dziesmu “Podberu muziku” LTV1 muzikālajā spēlē “Mana dziesma” kā īpašais viesis uzstāsies dziedošais celtnieks un interjera dizaineris Viktors Bernāns no Krāslavas. Kopā ar viņu uz skatuves kāps grupa “Gipsy Mania”.

Četrpadsmitais “Mana dziesma” raidījums būs veltīts mīlas dziesmām, kuras savas daiļrades laikā radījis neviens cits kā Maestro Raimonds Pauls. Pa mīlas dziesmu līkločiem šoreiz dosies divas žilbinošas komandas – Dagmāras komandā Aija Andrējeva, Aija Vītoliņa un Samanta Tīna, bet Intara komandā – Andris Ērglis, Dainis Skutelis un Emīls Balceris.

Kā īpašais viesis savu mīļāko Raimonda Paula mīlas dziesmu “Podberu muziku” šajā raidījumā izpildīs celtnieks un interjera dizaineris Viktors Bernāns no Krāslavas, kurš tiesības piedalīties muzikālajā spēlē “Mana dziesma” izcīnīja koncertā “Mēs mīlam Raimondu Paulu”, kas tika rīkots kopā ar kompāniju “Mic Rec PM” septembrī. Viņš uzstāsies kopā ar grupu “Gipsy Mania”. 

Viktors ar solo dziedāšanu nopietni aizrāvies tikai 40 gadu vecumā, lai gan ir pabeidzis Krāslavas mūzikas skolas akordeona nodaļu. Šobrīd viņš dziedāšanai un ģitārspēlei ik dienu velta vismaz 2 stundas, jo viņa sapnis ir kļūt par profesionālu mūziķi un izpildītāju, kuram mūzika un jaunrade kļūst par galveno dzīves piepildījumu. Raimonda Paula dziesmas Viktors dzied jau kopš bērnības un turpina to darīt visu savu apzinīgo mūžu.  

Kopā sešos koncertos “Mēs mīlam Raimondu Paulu” Krāslavā, Strenčos, Madonā, Aizputē, Ventspilī un Talsos tika izvēlēti septiņi dalībnieki, kuri ieguva tiesības uzstāties spēlē “Mana dziesma”. Par savu simpātiju ikviens skatītājs varēs balsot Latvijas sabiedrisko mediju portālā www.lsm.lv.

Gaidot nākamo raidījumu, skatītājiem pašiem ir iespēja kļūt par “Mana dziesma” spēlētājiem un pārbaudīt savas zināšanas par Raimonda Paula mūziku. Portālā www.draugiem.lv ir izveidota spēle “Mana dziesma”. Katru nedēļu spēlētājiem tiek piedāvāti jauni jautājumi par Maestro daiļradi. Pareizās atbildes uz šīs nedēļas “Mana dziesma” jautājumiem varēs uzzināt, skatoties raidījumu 29. novembrī pulksten 21:20 LTV1.

Spēle “Mana dziesma” tiešraidē un pēc ētera skatāma http://replay.lsm.lv/lv/ieraksts/ltv/60466/raimonda-paula-teatra-un-kino-muzika/ .