• Ceturtdiena, 2020. gada 27. februāris
  • Vārda diena: Līva, Līvija, Andra
  • Rīgā +0.2°C, ZA vējš 0.4m/s, 743mm Hg, 87%
LSM Bērnistaba

Pasaules kauss futbolā LTV7 ēterā jau šonedēļ

 

No 12. jūnija līdz 13. jūlijam visā pasaulē norisināsies lielā futbola laiks, kad LTV7 demonstrēs visas 64 FIFA Pasaules kausa finālturnīra spēles –  56 tiešraidē, bet astoņas ierakstā, jo vairākas sacensības notiks vienlaicīgi. Jau ceturtdien, 12. jūnijā, pulksten 21.00, gaidāma Futbola kausa atklāšana, bet pulksten 23.00 pirmā spēle, kurā mājinieki - Brazīlijas futbolisti - sacentīsies ar Horvātijas komandu.

Savukārt piektdien, 13. jūnijā, LTV7 demonstrēs trīs spēles, un pirmajā no tām pulksten 18.45 cīnīsies Meksikas un Kamerūnas komandas. Savukārt pulksten 21.25 LTV7 ēterā gaidāma viena no visvairāk gaidītajām spēlēm pirmajā kārtā: Spānija – Nīderlande.

Pasaules kausa finālturnīra spēles LTV7 tiešraidē komentēs žurnālistu pāris Andris Auziņš un Ilvars Koscinkēvičs vai Anatolijs Kreipāns ar Māri Verpakovski vai citu pieaicinātu viesi – futbola ekspertu. Sacensību gaitai aktīvi sekos līdzi arī Latvijas Televīzijas sporta žurnālisti Armands Tripāns un Reinis Ošenieks raidījumā “Sporta studija”, kopā ar viesiem analizējot aktuālākos futbola turnīra rezultātus un izsakot prognozes.