• Pirmdiena, 2020. gada 17. februāris
  • Vārda diena: Konstance, Donats
  • Rīgā +7.0°C, DA vējš 5.7m/s, 748mm Hg, 85%
LSM Bērnistaba

Pirmo reizi noskaidros Latvijas sirdsdziesmu

 

16. jūnijā Lielvārdē, uz Spīdalas saliņas Rembates parka brīvdabas estrādē, notiks raidījuma “Latvijas sirdsdziesma” fināls, kurā 15 dziesmas pirmo reizi sacentīsies par Latvijas sirdsdziesmas titulu. Uzvarētājs tiks noskaidrots skatītāju balsojumā.

Tuvojoties sezonas noslēgumam, noskaidroti visi raidījuma “Latvijas sirdsdziesma” fināla dalībnieki, kuri tam izvirzīti skatītāju balsojuma ceļā. 9. jūnijā, raidījuma iknedēļas epizodē tika izlozēta arī šo mākslinieku uzstāšanās kārtība. Uz skatuves finālisti kāps šādā secībā:

VILCIENS - Rikardions
VECTĒVA MĀJAS - Aldis Kise
VĒLREIZ - Ainars Bumbieris
RASĀ - Milleru-Balandīnu ģimene
PALIKSIM LATVIJĀ - Klaidonis
BUČAS VISIEM - Dzintars Čīča (vai Kaspars Antess)
ATVARS - Baltie Lāči
KĀ TEVI SAUC? - Zelta Kniede
TĀ KĀ BRĪNUMS - Māsas Šomases
SIDRABOTĀ ROZE - Harijs Joniškāns & "Kantoris 04"
ES TEVI GAIDU - Māsas Legzdiņas
DADZĪTIS - Zeļļi
DZIMTAI ZEMEI - Kungi Uzlūdz Dāmas
SAPŅU TAURENĪTIS - Jānis Moisejs
TIEM, KAS NEPĀRNĀCA - Rumbas Kvartets

Balsojums par skatītāju iemīļotāko sirdsdziesmu notiks tikai fināla koncerta laikā. Savu favorītu būs iespējams atbalstīt gan piedaloties telefonbalsojumā, gan balsojot internetā – LTV mājaslapā.

Šogad fināls pirmo reizi notiks Lielvārdē, un tas ir izaicinājums gan pilsētai, gan raidījuma komandai, atzīst tā izpildproducente Jana Priedniece. Tomēr svarīgākais, protams, ir paši izpildītāji un Sirdsdziesmas noskaidrošana. “Mēs priecājamies, ka līdz finālam tikuši ne vien labi pazīstami, bet arī jauni un daudzsološi izpildītāji,” norāda Priedniece. Viņa uzskata, ka tas ir lielisks pierādījums tam, ka “Latvijas sirdsdziesma” veiksmīgi papildina Latvijas estrādes mūzikas daudzveidību un ļauj pierādīt sevi arī jaunajiem žanra talantiem.

Tiekamies Lielvārdē un tiešraidē – 16. jūnijā, plkst. 21.25 LTV1. Koncertu vadīs raidījuma vadītāji – Velga Vītola un Guntis Skrastiņš. Pasākumu organizē Latvijas Televīzija sadarbībā ar Lielvārdes kultūras centru. Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā, kā arī Lielvārdes kultūras centra kasē. Pēc pasākuma – balle! 16. jūnija pievakarē – plkst. 19.35 – raidījuma “Latvijas sirdsdziesma” iknedēļas epizodē paskatīsimies, kādiem piedzīvojumiem un ar kādu mūziku bagāta bijusi šī raidījuma sezona.