• Otrdiena, 2020. gada 29. septembris
  • Vārda diena: Mihails, Miķelis, Mikus, Miks
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Portāla "Lsm.lv" auditorija pirmo reizi pārsniedz 400 000

 

Ievērojamu auditorijas kāpumu aprīlī piedzīvojis sabiedrisko mediju portāls "Lsm.lv", jo pēc jaunākajiem starptautiskā interneta izpētes uzņēmuma "Gemius" datiem, lapu apmeklējusi vairāk nekā 400 000 liela auditorija mēnesī.

Pēc uzņēmuma "Gemius" datiem redzams, ka portāls "Lsm.lv" pārliecinoši ierindojas starp desmit visvairāk skatītākajām interneta vietnēm Latvijā, aprīlī ierindojoties septītajā vietā.

Salīdzinājumā ar šo paša laika periodu 2016.gadā, portāla “Lsm.lv” auditorija palielinājusies par gandrīz desmit procentiem, kas ir lielākais auditorijas kāpums starp 15 populārākajiem portāliem.

Portālā nule kā veikti arī būtiski uzlabojumi, lai tas apmeklētājiem būtu vēl ērtāks un pārskatāmāks.

Īpaši populāra joprojām ir sadaļa "Tautas Panorāma", kuras žurnālisti darbu Latvijas novados noslēdza 13.maijā, taču portālā "Lsm.lv" joprojām ikviens var atrast materiālus par savu pilsētu vai novadu arī video formātā, kā arī iedzīvotāju viedokļus un vērtējumus. "Tautas Panorāma" piedāvā arī rubriku "Mērs atbild", kurā attiecīgās pašvaldības priekšsēdētājs īsumā atskaitās par iepriekšējā domes sasaukumā paveikto un ieskicē būtiskākos nākotnes plānus, kā arī atbild uz iedzīvotāju jautājumiem, kas uzdoti projekta gaitā.

Aicinām portāla apmeklētājus noskatīties visus "Tautas Panorāmas" materiālus! Iespējams, tieši tas palīdzēs 3.jūnijā izdarīt atbildīgu un gudru izvēli, lemjot kam uzticēt varas grožus savā pašvaldībā nākamos četrus gadus. Tie pieejami šeit: http://www.lsm.lv/tautas-panorama/.
 
"Lsm.lv" ir Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vienotais ziņu portāls. Tā saturs pieejams arī angļu un krievu valodās.