• Ceturtdiena, 2021. gada 24. jūnijs
  • Vārda diena: Jānis
  • Rīgā apmācies, +21 °C, Z vējš, 1m/s
LSM Bērnistaba

Renārs Zeltiņš ar “Olām” pret meiteņu vokālo grupu “Latvian Voices” KURŠ KURU SAMALS MILTOS?

 

Muzikālā šova “Mana dziesma” piektais duelis – “Grēcīgā bauda” – šo svētdien, 27.septembrī pulksten 21:20 LTV1. Kura komanda būs zinošāka par savām mīļākajām grēcīgās baudas dziesmām? Spēles rezultāts pagaidām graujošs – 3 pret 1 – Intara Rešetina un kungu labā. Vai daiļo “Latvian Voices” meiteņu šarms spēs pievarēt puišu iznesību?

Lai arī spēles tēma visai draiska un varbūt pat nedaudz divdomīga, dalībnieki šoreiz būs ļoti nopietni. Renārs Zeltiņš un reperu apvienība “Olas” uzsāka sadarbību ar kopīgu hītu “Prezidents”. No jūnija sākuma, kad dziesma tika publicēta vietnē “YouTube”, to noskatījušies jau vairāk nekā miljons cilvēku! Bet ko jaunie hītu meistari klausās paši un kas ir viņu mīļākās Latvijā radītās grēcīgās baudas dziesmas, par kurām pat nedaudz neērti atzīties, ka patīk? Atklājumi pārsteidz – aiz brašuļu mānīgās ārienes slēpjas romantiskas dvēseles!

Puišu komandu nopietnībā pārspēs vokālās grupas “Latvian Voices” meitenes – Nora Vītiņa, Elīna Šmukste un Zane Stafecka – kā nekā pasaules čempiones, koru olimpiādes uzvarētājas un neskaitāmu vokālo konkursu laureātes. Kādas ir nopietno dāmu grēcīgās baudas dziesmas? Pagaidām spēles kopējais rezultāts ir kungu komandas labā - vai viņas varētu kļūt arī par Latvijas mūzikas erudīcijas konkursa laureātēm? Skatīsimies, kāds rezultāts būs pēc “Mana dziesma” piektās spēles, kura komanda atbildēs būs precīzāka, ātrāka, atjautīgāka un kurš – puiši vai meitenes - labāk orientējas grēcīgās baudas dziesmās.

NEDOMĀ, ATPŪTIES UN VIENKĀRŠI BAUDI POZITĪVAS EMOCIJAS SVĒTDIENAS VAKARĀ!

Jautrs vakars ar Intaru Rešetinu un Dagmāru Leganti un “Mana dziesma” dalībniekiem  – garantēts! 8… 7… 6… 5… 4… 3… 2… 1… Aiziet! ATSTĀJ DOMĀŠANU UZ PIRMDIENAS RĪTU!

Šovs “Mana dziesma” tiešraidē un arī pēc ētera skatāms LTV mājas lapā www.ltv.lv