• Sestdiena, 2021. gada 16. janvāris
  • Vārda diena: Lida, Lidija
  • Rīgā skaidrs, -15 °C, Z vējš, 1,03m/s
LSM Bērnistaba

Rudens raža ir “TE!” LV jaunatklāšanas raidījuma “TE!” 7. sezona

 

Pēc vasaras brīvdienām ar saukli “Rudens raža ir TE!” 3.septembrī pulksten 21:15 LTV1 ēterā atgriežas lielu skatītāju atsaucību ieguvušais LV jaunatklāšanas raidījums TE! Arī 7.sezonā raidījums skatītājus mudinās iepazīt un apbrīnot Latviju.

Šajā sezonā visi varoņi atkal satiksies katrā raidījumā. “TE! Vietējie” Marta un Gustavs klausīsies un iedvesmos atklāt vietējo ļaužu stāstus. “TE! Rīga” Māra cels ārā jaunus galvaspilsētas un tās tuvākās apkaimes līdz šim nepamanītos dārgakmeņus, savukārt “TE! Tests” Pauls turpinās iejusties nejaušā tūrista lomā. “TE! Dara” Dace un Māris dosies izzināt un apgūt jaunas prasmes pie dažādu amatu lietpratējiem, cilvēkiem ar vēsturisko tradīciju bagāžu, kas zina, kā to pielāgot modernajai pasaulei. Saviem sekotājiem par godu raidījuma vadītāji arī septītajā sezonā turpinās savos ceļojumu maršrutos slēpt raidījuma simbolu - GRĀBEKLĪTI!

Pirmajā rudens sezonas raidījumā Marta ar Gustavu dosies tieši iekšā bišu stropā, lai uz savas ādas izbaudītu bišu zumēšanas meditatīvo iedarbību, Dace viesosies pie darītājiem Raunas pusē, lai klātienē uzzinātu, kā top siers ar brīnumzālīti, un atklātu mazpazīstamas ķiploku izmantošanas receptes. Māra dosies naksnīgā ekspedīcijā uz Rīgas mežiem, lai ielūkotos tieši acīs zvēriem, kuri ienākuši pilsētā, savukārt Pauls izdomās jaunus pārbaudījumus Latvijas tūrisma infrastruktūrai.

LV jaunatklāšanas raidījumu “TE!” veido “VFS Films”, Latvijas vides aizsardzības fonds, DNB pensiju plāni, Tūrisma attīstības valsts aģentūra un Latvijas Televīzija, lai apzinātu un atspoguļotu vietējās vērtības un veicinātu Latvijas apceļošanu visās gada sezonās.