• Otrdiena, 2021. gada 22. jūnijs
  • Vārda diena: Ludmila, Laimdots, Laimiņš
  • Rīgā skaidrs, +23 °C, DA vējš, 2m/s
LSM Bērnistaba

Sirsnīgā un jautrā gaisotnē aizvadīti Pukša dziedāšanas svētki

 

Pirmdien, 21. maijā, Latvijas Televīzijas 6. studijā sirsnīgā gaisotnē notika ņiprie un atraktīvie “Pukša dziedāšanas svētki”, kuros piedalījās desmit jaunie un talantīgie izpildītāji - grupas un solisti vecumā līdz 10 gadiem.

Latvijas Televīzijas bērnu raidījuma “Kas te? Es te!” varonis karavīrs Pukšs kopā ar savu lielisko komandu ir ļoti lepns par bērniem, kuri ar viņu vēlas dziedāt. Tādēļ vienkopus viņš sapulcināja mazos dziedātājus, viņu vecākus un skatītājus uz dziedāšanas svētkiem, kurus nosaucis savā vārdā - “Pukša dziedāšanas svētki”.

Šoreiz kapteinis Pukšs ar savu dziedošo komandu piestāja 10 ostās, lai uz sava klāja uzņemtu dziedātājus - Jūras akmentiņi, Luīze Ikauniece, Mini noslēpums, Emīls Eglītis, Medūziņas, popgrupa Jūras Zaķi, Kortnija Sauliete, Apodziņi, studija Rasa, Emīlija Berlaņuka, Ralfs Kalniņš, Mini Poppy.

“Mūsu galvenais mērķis - radīt bērniem prieku - ir izpildīts. Atšķirībā no citiem dziedāšanas konkursiem mēs nevis cenšamies noskaidrot labāko dziedātāju, bet radīt svētkus visiem - mums pašiem, bērniem un skatītājiem. Balvas saņem visi un arī uzvarētāji ir visi,” norāda “Kas te? Es te” raidījuma producente Irēne Gruzīte. “

Pirms kāpšanas uz kuģa Latvijas Televīzijas pirmā stāva foajē bērni pulcējās LSM Bērnistabā, kur mazie dalībnieki spēlēja spēles, risināja dažādus pētnieciskus uzdevumus un pēc sirds patikas krāsoja Lupes kleitu un Pukša cepuri gan virtuālajā, gan pavisam reālā vidē.

Tiekamies jau svētdien, 27. maijā, plkst. 9.00 LTV1, lai dziedātu un dejotu līdzi mazajiem dalībniekiem “Pukša dziedāšanas svētkos 2018”!