• Otrdiena, 2020. gada 11. augusts
  • Vārda diena: Liega, Olga, Zita, Zigita
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Sirsnīgas sarunas un vēl vairāk recepšu “Ciemiņš virtuvē” jaunajā sezonā LTV1

 

No 7.janvāra trešdienās, pulksten 19:30, LTV1 ēterā atgriežas skatītāju iemīļotais realitātes seriāls “Ciemiņš virtuvē”. Jaunajā sezonā improvizācijas meistars Mārtiņš Daugulis un šefpavārs Raimonds Zommers dosies jaunā ciemošanās misijā, lai skatītājiem atklātu spilgtas personības, aizkustinošus stāstus un pasniegtu lielisku ēdienu.

Arī jaunajā sezonā raidījuma vadītāji dosies ciemos pie sabiedrībā zināmiem cilvēkiem, lai raudzītu, kas atrodams viņu ledusskapī, kā arī aizraujošās un dziļās sarunās atklās pārsteigumus namatēvā vai namamātē, pie kuriem viesosies raidījuma radošā komanda.

Atraktīvais un vienmēr smaidīgais Raimonds Zommers ar skatītājiem dalīsies radošās idejās par to, ko var pagatavot no vienkāršiem, ikdienā ledusskapī atrodamiem produktiem un ēdiena pagatavošanas niansēs, lai arī parasts ēdiens izskatītos skaisti, gluži kā svētku maltīte. Savukārt sarunu mīlošais improvizators Mārtiņš Daugulis dziļāka satura sarunās iztaujās mājas saimniekus par dzīvi, vērtībām, un dzīves stilu, tādā veidā skatītājiem ļaujot ieraudzīt Latvijas sabiedrībā pazīstamu cilvēku personības no pavisam cita, līdz šim, iespējams, neredzēta rakursa.

Pirmajā “Ciemiņš virtuvē” raidījuma sērijā Mārtiņš Daugulis un Raimonds Zommers dosies ciemos uz Cēsīm pie Cēsu Bērnu un jauniešu zinātnes centra “Zinoo” vadītāja, Latvijas pirmā kosmonauta, kurš vēlas pamest zemi un pārcelties dzīvot uz Marsa un Latvijas Televīzijas brīvdienu rītu bērnu raidījuma “Zili Brīnumi” vadītāja – Paula Irbina.

Kādi pārsteigumi gaidāmi sabiedrībā zināmu cilvēku ledusskapī, skatieties katru trešdienu, pulksten 19:30, LTV1.