• Otrdiena, 2020. gada 29. septembris
  • Vārda diena: Mihails, Miķelis, Mikus, Miks
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

„Skats no malas” – valdības veidošana uzņem apgriezienus

 

Šodien, 13. janvārī, pulksten 17.30 raidījumā "Skats no malas" žurnālists Kārlis Streips ar visiem diskutēs par jaunās valdības veidošanu, kas pakāpeniski uzņem apgriezienus.  Par valdības veidošanu spriedīs Māris Antonevičs, Juris Kaža un pirmo reizi "Skatā no malas" - žurnāla "Playboy" galvenais redaktors Ivars Āboliņš. 

Partijas bīdās un velk deķi savā virzienā, īpaši aktuāls ir strīds par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju.  Premjerministres amata kandidāte Laimdota Straujuma ir teikusi, ka premjerministrs ministru izvēlē gluži neatkarīgs nevar būt, jo partijas nāk ar saviem piedāvājumiem un uzstādījumiem, savukārt viņas bilstais, ka nepolitiskus ministrus viņa negrib savā valdībā redzēt (lai arī tieši tādā statusā viņa pavadīja pēdējos gadus zemkopības ministra amatā), ekonomikas ministram Danielam Pavļutam acumirklī lika iestāties Reformu partijā.  Vēl jākonstatē, ka pie valdības veidošanas galda atkal ir sēdies smagos noziegumos apsūdzētais Ventspils mērs Aivars Lembergs.  Kas par to visu būtu sakāms – šovakar raidījumā “Skats no malas”.

"Skats no malas" pulksten 17.30 LTV1 ar atkārtojumu trešdien pulksten 04.55 no rīta un arī internetā - www.ltv.lv. Raidījuma ziņas lasāmas sabiedrisko mediju ziņu portālā www.lsm.lv.