• Otrdiena, 2020. gada 29. septembris
  • Vārda diena: Mihails, Miķelis, Mikus, Miks
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

"Skats no malas" - Latvijas jaunās valdības veidošana iegājusi finiša taisnē

 

Šovakar raidījumā “Skats no malas” diskusija par to, ka Latvijas jaunās valdības veidošana iegājusi noslēguma posmā. Sarunā piedalīsies Kārlis Streips ar kolēģiem Askoldu Rodinu, Anitu Daukšti un Juri Šleieru. 

Raidījumā “Skats no malas” – šobrīd ir skaidrība par gandrīz visiem ministru posteņiem, un, iespējams, ka līdz raidījuma brīdim arī būs izšķīries ekonomikas ministra Daniela Pavļuta liktenis. Kā zināms, Laimdotai Straujumai ir pretenzijas, bet viņa pārstāvētā Reformu partija (RP) no viņa atteikties vismaz sākotnēji nevēlējās. 

Par jauno Ministru kabinetu ir arī citi jautājumi. Piemēram, Aizsardzības ministriju paredzēts vadīt cilvēkam, kurš visai vaļsirdīgi ir atzinis, ka viņam aizsardzības lietas ir visnotaļ svešas. Savukārt, ja par tieslietu ministri kļūs Rīgas domniece Baiba Broka, tas nozīmēs ministri, kura vienlaikus ir arī priekšvēlēšanu kampaņas dalībniece, jo viņas pārstāvētā Nacionālā apvienība ir teikusi, ka viņa arī būs kandidāte maijā paredzētajās Eiropas parlamenta vēlēšanās.

Vēl „Skats no malas” apskatīs jautājumu par RP un Vienotības daudz pārrunāto sadarbības procesu, kas šķietami mazliet buksē. 

Raidījums "Skats no malas" pulksten 17.30 LTV1 ar atkārtojumu trešdien pulksten  04.55 un pēc tam arī internetā - www.ltv.lv.

Informāciju sagatavoja:
Kārlis Streips
LTV žurnālists