• Pirmdiena, 2021. gada 14. jūnijs
  • Vārda diena: Saiva, Santis, Sentis, Tija, Saivis
  • Rīgā skaidrs, +22 °C, Z vējš, 2m/s
LSM Bērnistaba

„Skats no malas” par premjerministra meklējumiem un jaunu partiju veidošanos

 

9. decembrī, pulksten 17.30, raidījumā "Skats no malas" spriedīs par premjerministra meklējumiem.  Notika konsultācijas ar Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, un pēcāk Valsts prezidents paziņoja, ka neviens no piedāvātajiem kandidātiem premjerministra amatam nav gana labs.  Savukārt "Vienotība" uzstāj, ka šajā amatā tomēr vēlas redzēt aizejošo aizsardzības ministru Arti Pabriku.  Kā vērtēt šo situāciju – par to šīvakara diskusijā.

Brīvdienās Nacionālā apvienība izveidoja vienotu partiju, Ainārs Šlesers kareivīgi atgriezās uz politiskās takas ar pusotru stundu garu runu partijas "Vienoti Latvijai" izveidošanas kongresā, kur viņš tika vienbalsīgi ievēlēts partijas vadītāja amatā, bet kādreizējais Latvijas Nacionālās operas vadītājs Andrejs Žagars paziņoja, ka pievienosies Einara Repšes politiskajai organizācijai "Latvijas attīstībai", kas arī drīz sola pārtapt par politisku partiju.  Kādas šiem politiskajiem veidojumiem varētu būt izredzes - raidījumā "Skats no malas" vērtēs žurnālisti Kārlis Streips, Madara Fridrihsone, Ilze Nagla un Juris Šleiers.

Raidījums "Skats no malas" – šodien pulksten 17.30, 00.40 un rīt 10.45 LTV1, kā arī jau raidījuma dienā Latvijas Televīzijas mājas lapā www.ltv.lv. Sabiedrisko mediju portālā lsm.lv lasāmas raidījuma ziņas.