• Otrdiena, 2020. gada 22. septembris
  • Vārda diena: Maigurs, Mārica, Māris
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

„Skats no malas” par situāciju Ukrainā

 

Pagājušās nedēļas laikā notikumi Ukrainā ir attīstījušies neiedomājamā tempā. Kādu brīdi Kijevas centrs atgādināja kara skatus - lodes, ugunsgrēki.  Bet jau nedēļas beigās opozīcijas kādreizējo līderi Jūliju Timošenko atbrīvoja no cietuma, Ukrainas parlaments Valsts prezidentu atbrīvoja no amata (Vikipēdijā Viktors Janukovičs jau šorīt ir aprakstīts ar vārdiem "bijušais Ukrainas prezidents"), un pats prezidents šķietami aizmuka no Kijevas. Kas Ukrainā varētu notikt tālāk un kas attiecīgajā jomā būtu jādara Latvijai un plašākā nozīmē Eiropas Savienībai?

Vēl pazīstamais kinorežisors Edvīns Šnore ir aicinājis Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomi paskaidrot, kāpēc uzņēmums "Lattelecom" translē "melīgu un kūdošu informāciju izplatošus Krievijas televīzijas kanālus."  Vai šādu kanālu retranslācija būtu pārtraucama? 

Šīs tēmas šovakar pārrunās raidījuma vadītājs Kārlis Streips un kolēģi Madara Fridrihsone, Ivars Āboliņš un Romāns Meļņiks.  Raidījuma atkārtojums trešdien pulksten 04.55, pēcāk tas būs skatāms arī internetā -  www.ltv.lv. Raidījuma ziņas lasāmas sabiedrisko mediju ziņu portālā www.lsm.lv.