• Trešdiena, 2021. gada 28. jūlijs
  • Vārda diena: Cecīlija, Cilda
  • Rīgā migla, +18 °C, D/DR vējš, 3m/s
LSM Bērnistaba

Spēlē "Kurš ir kurš?" teātra ļaudis Dīcis un Petrenko pret māsām žurnālistēm - Alberti un Vilīti

 

Sestdien, 9.decembrī, plkst.21.25 LTV1 turpināsies pēdējo gadu aizraujošākais sestdienas vakaru šovs Latvijas Televīzijā – spēle visai ģimenei “Kurš ir kurš?”. Uz populārāko jautājumu šoreiz atbildi mēģinās rast Dailes teātra aktieris Artūrs Dīcis un režisors Dmitrijs Petrenko, kā arī atraktīvas dāmas un māsas – mediju redaktores, žurnālistes Ieva Alberte un Kristīne Vilīte.

Vai spēles komandām un dalībniekiem izdosies novilkt robežas starp sešām profesijām – truškopi, dārznieku, fizioterapeitu, drēbnieku, tango dejotāju un muzikālo audzinātāju bērnudārzā? 

Atbilde jūs sasniegs sestdienas vakarā, bet jau šobrīd ir skaidrs – spēles laukumā būs vesels lērums ar trušiem, mīlīgiem un nevaldāmiem bērnudārzniekiem, neskaitāmi puķupodi ar bukšiem, audumu baķi, vingrošanas bumbas, bet pāri visam skanēs karstasinīgi tango ritmi.

Dalībnieku iespaidi:

Artūrs Dīcis: “Intuīcija ir zelts, tāds ir secinājums. Jo vairāk domā, jo vairāk uzrodas priedes, kurās pazust. Bija ļoti interesanti”.

Kristīne Vilīte: “Spēle brīnišķīga, jo ļauj satikt un iepazīt cilvēkus, ko citādi nesatiktu. Un man kā žurnāla redaktorei arī ļoti noderīga tikšanās, domājot par savu žurnālu. Spēle meistarīgi uzbūvēta, lai eksperti finālā būtu galīgā "putrā" sagājuši. Ja ņemtu vērā pirmo iespaidu, tad rezultāts būtu krietni labāks, bet divreiz pārbīdot profesijas viss aizgāja nekontrolējamā plūsmā. Es gan uzskatu, ka vislabāk ir neuzminēt pareizi, jo tas prieks dalībnieku acīs, kad viņi nav atminēti, ir kā mirklis pēc Ziemassvētku dāvanas atvēršanas”.

Dmitrijs Petrenko: “Bija ļoti interesanti piedalīties, pārbaudīt savus stereotipus un priekšstatus par cilvēkiem. Pārliecinājos, ka vajag vairāk uzticēties intuīcijai, nevis loģikai šādos gadījumos, jo loģika noved pie jau gatavām klišejām galvā, kas ne vienmēr ir patiesas. Spēles rīkotāji arī labi pacentušies sajaukt mums kārtis. Ja klausītu tikai savai sirdij, tad rezultāts būtu daudz labāks”.

Ieva Alberte: “Mana māsa atkal "vārījās" vairāk par mani un līda visur priekšā, bet kopumā vienoties ar viņu bija vieglāk nekā cerēju. Reāli forši, ka es varēju būt stereotipu pārņemta, jo ikdienā esmu ļoti iecietīga un mīlu visas minoritātes - nez cik balvu man ir žurnālistikā par rakstiem pret diskrimināciju. Man tiešām šķita, ka pēc 17 gadiem žurnālistikā cilvēkus pazīstu un uzķeru, bet nekā. Raidījums ir briljants, jo godina jebkuru darbiņu - mazu vai lielu”. 

Patīkamu skatīšanos kopā ar Latvijas Televīziju!