• Trešdiena, 2021. gada 28. jūlijs
  • Vārda diena: Cecīlija, Cilda
  • Rīgā migla, +17 °C, D vējš, 2m/s
LSM Bērnistaba

Spēlē "Kurš ir kurš?" Vazdika un Veidemane pret Rītiņu un Kancānu

 

Sestdien, 2.decembrī, plkst.21.25 LTV1 ēterā ar intriģējošiem notikumiem atkal priecēs izklaidējoši patriotiskā sestdienas vakaru spēle visai ģimenei “Kurš ir kurš?”. Uz galveno jautājumu šoreiz nāksies atbildēt māsām – aktrisei Raimondai Vazdikai un žurnālistei Elitai Veidemanei, kā arī amata brāļiem – pavāriem Mārtiņam Rītiņam un Dāvim Kancānam.

Šīs spēles dalībnieku sejās, augumos, valodā viņu pārstāvētās profesijas nav atstājušas nekādus manāmus nospiedumus. Tādēļ jo sarežģītāks ir jautājums - kurš ir kurš?  Spēles centrā būs cukura vates meistars, veterinārārsts, nūjošanas treneris, viesmīlis, bibliotekārs un bārddzinis. Profesijas pārstāvēs seši mūsu zemes ļaudis - Zigrīda, Edgars, Guna, Kristaps, Sigita un Salvis. 

Vai iespējams sapīties cukura vates pavedienā? Ko darīt, ja spēles vadītāja Zane Daudziņa liek Raimondai Vazdikai nūjot skriešanas trenažierī un palielina tā kustības ātrumu līdz maksimumam? Vai rokas trīc, ja jāpārbauda sveša suņa zobi? Un vai sirds sitas daudz straujāk, ja ar šķērēm jāgriež bārda valsts galvenajam “vēja brālim”? Kā viesmīlis tiks galā ar apkalpošanu restorānā, ja tajā ierodas divi ēdināšanas, etiķetes un viesmīlības jomas smagsvari - Mārtiņš Rītiņš un Ilze Jurkāne? Šie ir tikai daži jautājumi, uz kuriem atbildes ļoti jautrā noskaņā sniegs 2.decembra vakars LTV1!

Rainis ir teicis: “Ikkatram roka jāpieliek, lai lielais darbs uz priekšu tiek!” Klausot viedajiem vārdiem, spēlē savu roku pieliks arī labas uzvedības pazinēja un LTV1 raidījuma “Es mīlu ēdienu” vadītāja Ilze Jurkāne, bet ar motociklu studijā ieradīsies “vēja brālis” un karaoke tēvs Latvijā – Frīdis!