• Sestdiena, 2021. gada 16. janvāris
  • Vārda diena: Lida, Lidija
  • Rīgā skaidrs, -15 °C, Z vējš, 1,03m/s
LSM Bērnistaba

Teterovskis, Egliens un Geste spridzina LTV muzikālajā spēlē “Mana dziesma”

 

Svētdienas vakarā Latvijas Televīzijas muzikālā spēle “Mana dziesma” beidzās ar nebijušu rezultātu. Par spīti tam, ka brīžiem Ints Teterovskis, Mārtiņš Egliens un Jānis Geste nevarēja saprast spēles noteikumus, viņi uzvarēja ar rezultātu 22 pret 14! Tādu sagrāvi dāmu komanda vēl nebija piedzīvojusi.

 

“Mana dziesma” 12. raidījuma tēma bija Raimonda Paula dziesmas Latvijai. Spēle bija spraiga un smieklīga, kungu komanda sprēgāja ar asprātīgiem jokiem un dāmas nepalika atbildi parādā. Abas komandas liks lietā gan savus radošos talantus, gan viltu un lielisko humora izjūtu!

 

Sākums dāmu komandai bija daudzsološs un līdz pat “Mana dziesma” 5. uzdevumam Marija Bērziņa, Rūta Dūduma un Līva Rauhvargere bija spēles vadībā, taču pēc “Popielas” rezultāts jau bija kļuvis neizšķirts. Mārtiņa Egliena atveidotais Žoržs Siksna bija nepārspējams! Priekšnesuma laikā Intars smējās līdz asarām un atzina to par līdz šim labāko sniegumu. Šajā priekšnesumā lieliski bija arī Jānis Geste un Ints Teterovskis, kuri atveidoja Žorža fona dziedātājas. Intars novērtēja, ka Jānim ļoti piestāv rozā žaketīte! Nākamās “Mana dziesma” spēles kungu komandai bija daudz veiksmīgākas un finālā viņi izcīnīja uzvaru pār dāmu komandu ar 8 punktu pārsvaru! 

 

Kā īpašie “Mana dziesma” 12. spēles viesi uz skatuves kāpa vokālais ansamblis “The Sound Effect” no Madonas ar dziesmu “Rasa” un dziedātājs Mārtiņš Ruskis ar Raimonda Paula dziesmu “Tu esi ceļš”.

 

Gaidot nākamo raidījumu, kurā dāmu komandu pārstāvēs aktrises Agnese Zeltiņa, Katrīne Pasternaka un Latvijas Radio 2 balss Velga Vītola, bet kungu komandu - dziesminieks Varis Vētra, dziedātājs Žoržs Siksna un aktieris Andris Bulis, skatītājiem ir iespēja pašiem kļūt par spēles “Mana dziesma” spēlētājiem un pārbaudīt savas zināšanas par Raimonda Paula dziesmām! Portālā www.draugiem.lv ir izveidota spēle “Mana dziesma”. Ikvienam tās spēlētājam ir iespēja atbildēt uz dažādiem jautājumiem par un ap Raimonda Paula mūziku. Pareizās atbildes varēs uzzināt, skatoties “Mana dziesma” raidījumu 22.novembrī pulksten 21:20 LTV1 ēterā.