• Svētdiena, 2021. gada 25. jūlijs
  • Vārda diena: Jēkabs, Žaklīna
  • Rīgā skaidrs, +25 °C, Z vējš, 5m/s
LSM Bērnistaba

“Vakarā ar Renāru Zeltiņu” – King Charles ar dziesmas pirmatskaņojumu

 

Šovakar, 24.oktobrī pulksten 21:15, raidījumā “Vakars ar Renāru Zeltiņu” redzēsiet mūsu pašu “Eisu Venturu” un “Doktoru Dūlitlu” – Ingmāru Līdaku, neparastu pavārmākslas pārsteigumu, runājošu suni, pašu Renāru Zeltiņu līdz šim neredzētā tēlā un King Charles dziesmas pirmatskaņojumu un aizraujošu interviju.

Kopš 17.oktobra vakara mūsu nedēļa sākas ar piektdienu – prieku, smiekliem, brīvu gaisotni, smalku sajūtu par to, ka dzīvē viss izdodas, jo citādāk nevar būt, ja par vakara atmosfēru rūpējas Renārs Zeltiņš. Šajā piektdienā nojauksim robežas starp cilvēkiem un dzīvniekiem, jo mēs – cilvēki, visu nedēļu atveidojam dzīvnieku pasaulē notiekošo: strādājam kā zirgi, piektdienu un sestdienu vakaros nereti pārvēršamies par mērkaķiem, lai svētdienas rītā baudītu sliņķa mieru.

"Vakarā ar Renāru Zeltiņu" viss kļūs iespējams – studijā dzīvs bruņurupucis un spēkavīrs, Ingmārs Līdaka  - mūsu pašu “Eiss Ventura” un “Doktors Dūlitls” ar stāstu par ūsām, zoodārzu un dzīvniekiem,  neparasts pavārmākslas pārsteigums, runājošs suns, Renārs Zeltiņš vēl līdz šim neredzētā tēlā, slēptā kamera ar izjokošanas elementiem. Laba mūzika un pārsteigums no Lielbritānijas, šoreiz pavisam īsts un karalisks – viņa augstība King Charles ar dziesmas pirmatskaņojumu un aizraujošu interviju.

Nedēļa patiesi sāksies ar piektdienu! Tiekamies LTV1 uzreiz pēc "Panorāmas" 21:15 "Vakarā ar Renāru Zeltiņu".