• Svētdiena, 2021. gada 25. jūlijs
  • Vārda diena: Jēkabs, Žaklīna
  • Rīgā skaidrs, +25 °C, Z/ZA vējš, 4m/s
LSM Bērnistaba

"Vakarā ar Renāru Zeltiņu" tikšanās parole – “Vārda spēks”

 

Šovakar, 7. novembrī, pulksten 21:15, LTV1 ēterā sāksies jautrība. Piektdienas vakara šovā pie Renāru Zeltiņu viesosies runīgi un atklāti vīrieši – mūziķis Dons, Dailes teātra aktieri Andris Bulis un Varis Vētra, zinātņu doktors Visvaldis Bebrišs un "Wood Religion" īpašnieks Edgars Rozenvalds.

Mūziķis Dons rādīs video no sava ceļojuma cauri Krievijai, kurā piedzīvoja ikdienu vilcienā, savukārt Renārs Zeltiņš atklās to, kādi ir viņa un Dona kopīgie treniņi sporta zālē.

Raidījumā satiksim divus atraktīvus Dailes teātra aktierus – Andri Buli un Vari Vētru, lai kopā spēlētu vārdu spēli un tā kārtīgi izsmietos. Savukārt pedagoģijas zinātņu doktors Visvaldis Bebrišs, kurš pēta ārdošo vārdu spēku, eksperimentēs ar Renāra Zeltiņa atklātību.

Tāpat uzzināsim, kāpēc arvien vairāk vīrieši audzē ūsas un kas ir kustība “Movember” un tiksimies ar Latvijā pirmā barbershop "Wood Religion" īpašnieku Edgaru Rozenvaldu.

Raidījuma izskaņā baudīsim Dona dziesmu "Medus pods"!

Tiekamies piektdien, 7.novembrī, pulksten 21:15, uzreiz pēc “Panorāmas” raidījumā "Vakars ar Renāru Zeltiņu". Būs jaudīgi!