• Svētdiena, 2021. gada 25. jūlijs
  • Vārda diena: Jēkabs, Žaklīna
  • Rīgā skaidrs, +24 °C, Z vējš, 5m/s
LSM Bērnistaba

“Vakars ar Renāru Zeltiņu” Helovīna noskaņās

 

Šovakar, 31.oktobrī, kad daudzviet pasaulē tiek svinēts "Helovīna vakars", LTV1 ēterā pulksten 21:15 – trešais “Vakars ar Renāru Zeltiņu” raidījums.

Pirms doties citus izjokot un pārtapt par dažādiem tēliem svinēsim "Vakaru ar Renāru Zeltiņu", atgriezīsimies vairāku gadu desmitu senā pagātnē – 90tajos gados, kad Helovīns pilsētā bija teju katru nakti.

Režisors Aiks Karapetjans stāstīs par cilvēku biedēšanu un savu jauno šausmu filmu, modes blogere Agnese Kleina vērtēs Renāra Zeltiņa jaunās galvas rotas un abi atcerēsies to laiku modi. Tiks griezta pudele un noskaidroti jauni pārīši, redzēsim neparastāko un visticamāko slēpto kameru, kurā piedāvās taksometra šoferiem nogādāt "interesantu" kravu. Bijusī Valsts Policijas preses sekretāre Ieva Rekšņa atklās pikantus stāstus par 90to gadu notikumiem un Ģirts Rozentāls a.k.a. Ozols stāstīs par to, kā tika svinēta dzīve viņa muzikālās karjeras uzplaukuma laikā. Un vakara izskaņā grupas "Funny Cat Videos" muzikālais priekšnesums – dziesma kopā par Renāru Zeltiņu.

Atcerieties, piektdienu vakari turpmāk tiek iekrāsoti ar sarkanu krāsu, tie ir svētki, jo LTV1 ēterā pulksten 21:15 uzreiz pēc Panorāmas sākas "Vakars ar Renāru Zeltiņu".