• Ceturtdiena, 2021. gada 24. jūnijs
  • Vārda diena: Jānis
  • Rīgā apmācies, +20 °C, DR vējš, 2m/s
LSM Bērnistaba

“Vakars ar Renāru Zeltiņu” iet gaisā

 

Šovakar pulksten 21:15 LTV1 ēterā atgriežas ilgi gaidītais piektdienas vakaru šovs ar Renāru Zeltiņu. Skatītājus gaida jaunas rubrikas, asprātīgi joki īpašajā Zeltiņa mērcē, kolorīti sarunu biedri un dzirkstošs humors, kas kalpos kā tramplīns uz kura atsperties lieliskai nedēļas nogalei.

Raidījuma jaunajā sezonā “Olas cepsies” par aktuālajiem notikumiem aizvadītajā nedēļā. Pie Renāra gluži kā lieliskā mājas ballītē viesosies LTV jaunā seriāla “Māja pie ezera” galvenās lomas atveidotāja Sandra Kļaviņa, enerģijas pārpilnais dziedātājs Ralfs Eilands un ar absolūtu pirmatskaņojumu dziesmai “Ciemos pie malkas” uzstāsies grupa “Labvēlīgais tips”!

Tāpat Renārs vakara viesiem un skatītājiem jaunajā šova sezonā sagādājis pārsteigumu – jaunu rubriku “Zeltiņa rokas”! Tajā Renārs iemēģinās roku dažādās, viņam jaunās un viņam līdz šim neizmēģinātās profesijās. Redzēsim, kā viņam tas padosies. Pirmajā raidījumā redzēsim, kā viņam izdevās iejusties ielu muzikanta ādā un cik viņš ar to nopelnīja.

Ir skaidrs – piektdienas vakars uzreiz pēc “Panorāmas” jāturpina skatīties LTV1, jo bez Renāra Zeltiņa jautrās vakara ballītes lielisku nedēļas nogali uzsākt būs daudz grūtāk. Tiekamies ēterā!