• Otrdiena, 2020. gada 18. februāris
  • Vārda diena: Kintija, Kora
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 752mm Hg, 77%
LSM Bērnistaba

Vladislavs Jevdokimovs kļūst par pirmo šova “BRAVO!” finālistu no Latvijas

 

Svētdien, 4. martā, LTV7 varēja vērot jauno talantu šovu “BRAVO!”. Kā pirmais  finālists no Latvijas izvirzīts jaunais dziedātājs Vladislavs Jevdokimovs.

Rīgā notikušajā dalībnieku atlasē, žūrijas pārstāve no Latvijas – starptautiskā dziesmu konkursa “Eirovīzija 2002” uzvarētāja Marija Naumova klausījās jauniešu izpildītos hitus. Pēc visu dalībnieku noklausīšanās par muzikālā šova “BRAVO!” pirmo finālistu no Latvijas kļuva Vladislavs Jevdokimovs.

Raidījuma gaitā sabiedrībā zināmi žūrijas locekļi Igaunijā, Latvijā un Lietuvā meklē konkursa dalībniekus. Viņiem bija jānoklausās vairāki simti ierakstu un jāvēro jauniešu uzstāšanās, lai atrastu Baltijas labākos jaunos dziedātājus. Šova finālisti izpildīs pasaulslavenu hitu kaverversijas, bet uzvarētājs iegūs iespēju ierakstīt dziesmu profesionālā skaņu studijā, kā arī uzņemt mūzikas video klipu.

Otrā “BRAVO!” sērija – jau svētdien, 11. martā, plkst. 20.00.

Jaunais šovs vienlaikus norit visās Baltijas valstīs. Tas ir starptautisks mediju projekts, ko organizē Igaunijas sabiedriskā televīzija. Igaunijā šovu pārraidīs kanāls ETV+, bet Lietuvā – “LRT Kultura”.