• Otrdiena, 2020. gada 11. augusts
  • Vārda diena: Liega, Olga, Zita, Zigita
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Ziemassvētkos LTV1 ēterā – Dona koncertprogrammas “Varanasi” pirmizrāde

 

Ceturtdienas, 25.decembra vakarā pulksten 21:10, LTV1 ēterā būs ekskluzīva iespēja noskatīties dziedātāja un dziesmu autora Dona koncertu “Varanasi”, kas ir pirmais dziedātāja koncertieraksts televīzijā.

Koncertprogrammā “Varanasi” izskanēs ļoti plašs Dona repertuārs – no pirmās sarakstītās dziesmas “Ja es būtu vējš”, līdz pēdējo gadu populārajām dziesmām “Tev piedzims bērns”, “Signāls”, “Pēdējā vēstule”, “Māsa upe” un citām.

“Esmu laimīgs, ka mana mūzika aizrauj, esmu laimīgs, ka varu dalīties savās emocijās un tās uzrunā. Man pat sapņos nerādījās, ka “Varanasi” izaugs tik liels. Šis ir mans pirmais koncertieraksts, vēl ir kur augt, bet esmu ļoti gandarīts gan par to, kāds tas izdevies, gan par lietu kārtību un sevi tajā kopumā,” saka Dons.

Koncertierakstā piedalās tradicionālais Dona grupas sastāvs: Rūdolfs Dankfelds (bungas), Mārcis Auziņš (ģitāras), Toms Poišs (bass), Kristaps Vanadziņš (taustiņinstrumenti), kā arī Dona audzēkne, šova “Jaunā talantu fabrika” uzvarētāja Aminata Savadogo un jauniešu koris “Kamēr…” diriģenta Jāņa Liepiņa vadībā.

Ieraksts tika veikts trešajā “Varanasi” programmas koncertā 2014.gada februārī, tas papildināts ar grafiskām sajūtu vizualizācijām. Sākotnēji bija plānots tikai viens “Varanasi” prezentācijas koncerts “Palladium”, bet drīz vien tas pārauga sešu koncertu sērijā, kuru apmeklēja gandrīz 10 000 skatītāju, uzstādot jaunu koncertzāles rekordu izpārdoto koncertu skaita un apmeklējuma ziņā.