• Svētdiena, 2021. gada 13. jūnijs
  • Vārda diena: Uva, Ainārs, Zigfrīds
  • Rīgā viegls lietus, +14 °C, DR vējš, 2m/s
LSM Bērnistaba

12.raidījums 30.aprīlī plkst.21:30

Jauniešu re-socializācija jeb kā nocelt pusaudžus no datoriem ?

 


Eiropas Savienībā jau sen ir prakse, ka mazāk domā par nepilngadīgo sodiem pēc nozieguma izdarīšanas, bet tieši otrādi – sodus samazina un vairāk piestrādā pie jauniešu brīvā laika dažādošanas. Izklausās ļoti formāli, bet arī Latvijā ir lieliski cilvēki, kam jauniešu brīvā laika nodarbes ir gan sirdslieta, gan bizness. Raidījumā piedalīsies „Ghetto” producents un kustības „Grīziņkalna patrioti” veidotājs, sportists un uzņēmējs Raimonds Elbakjans, kas jauniešus savos 26 gados izprot un pazīst labāk nekā daudzu pusaudžu vecāki. Raidījumā piedalīsies arī policists Normunds Ūdris, kas sava pasaules uzskata dēļ, ar jauniešiem strādā pēc pārkāpumu izdarīšanas. Arī ES projekti ir palīdzoši jauniešiem domātās aktivitātēs, kas jau notiek Saldū un vēl trijās pašvaldībās.
1 Viedokļi
Jautājums skatītājiem
Kā brīvo laiku pavada jums zināmie jaunieši? Un kādas izklaides iespējas, bez datora un naktskluba, jūs viņiem zinātu ieteikt?

Komentāri (1)

Lauma
Interesants raidījums, jo tiek runāts par aktuālām tēmām. Saktoties šo raidījumu, aizdomājos par to, cik daudzi vecāki tiek noslogoti dažādos darbos, meklējot līdzekļus iztikai, materiālo vajadzību nodrošināšanai, galarezultātā, atstājot nebūtībā savu bērnu. Domāju, ka , ja vecāki vairāk rādītu pozitīvo piemēru, kā pavadīt brīvo laiku (kopīgi taisot kādu derīgu lietu, piem. strazdu būri, cirvja kātu, dotos braucienos ar velosipēdu, laivām utt.) tad šādu bērnu būtu mazāk. Bet daudzas ģimenes tad atkal nonāk problēmas sākumpunktā - lai brauktu ar velosipēdu, nepieciešams to iegādāties, tātad, kādam ir jāstrādā, lai nopelnītu naudu, bet kādam nākas vienam pašam gaidīt.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!