• Svētdiena, 2021. gada 13. jūnijs
  • Vārda diena: Uva, Ainārs, Zigfrīds
  • Rīgā viegls lietus, +14 °C, DR vējš, 2m/s
LSM Bērnistaba

19.raidījums 18.jūnijā plkst.21:35

Laime.

 


Statistika pārsteidz, sakot, ka latviešu laimes koeficients pieaug. Nav viegli noticēt, ka par spīti tam, ka mūsu maki nebūt nav kļuvuši daudz biezāki, cilvēki jūtas laimīgāki! Daudz laimīgāki nekā bēdīgi slaveno „trekno” gadu laikā. Kas nosaka cilvēka laimes sajūtu? Vai personiskais briedums, spēja tikt galā ar savu dzīvi gan pienākumu un atbildības, gan savu emociju jomā? Un vai galu galā nav tā, ka šāds cilvēks, kas spēj tikt galā ar savas dzīves izaicinājumiem, spēj puslīdz droši ieplānot arī veiksmi? Laimes un veiksmes definīcijas un arī stratēģijas meklējot, studijā cilvēki, kas pazīst gan vienu, gan otru...
2 Viedokļi
Jautājums skatītājiem
Kas nosaka cilvēka laimes sajūtu?

Komentāri (2)

Antra ***
PRECIZĒJUMS - Ļoti atvainojos par neprecizitāti savā pirmajā komentārā - pirmais Dainas Jāņkalnes ļoti jaukais sižets bija ar mākslinieci Ilzi AVOTIŅU (nevis I.Āboliņu, kā norādīts manā 1.komentārā).
Antra ***
Liels, liels paldies par šo IZCILO RAIDĪJUMU! Tēma ļoti aktuāla, un visi raidījuma dalībnieki un raidījuma vadītājs sekmēja tās atspoguļošanu no dažādām pusēm, aspektiem, sajūtām, piedzīvotā, t.sk. arī ar zinātniskiem pētījumiem pamatoto utt. Ļoti labi iederējās un tēmu lieliski papildināja abi D.Jāņkalnes veidotie sižeti - gan ar mākslinieci I.Āboliņu, gan mācītāju I.Jēkabsonu. LIELS, LIELS PALDIES VISIEM JUMS!!!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!