• Sestdiena, 2018. gada 15. decembris
  • Vārda diena: Jana, Johanna, Hanna
  • Rīgā -2.3°C, ZA vējš 1.3m/s, 776mm Hg, 85%
LSM Bērnistaba

Eirovīzijas dziesmu konkursa atlases koncertus šogad vadīs Ēriks Loks un Nauris Brikmanis

Ar saukli „MADE IN LATVIA” 1. un 2.februārī koncertzālē „Palladium”, televīzijā un internetā sāksies 24 dziesmu cīņa par ceļazīmi uz Eirovīzijas dziesmu konkursa finālu Kopenhāgenā, Dānijā. Jau otro gadu pēc kārtas pusfinālus Rīgā rīkos kā stāvkoncertus ar publiku. Pirms gada tieši šāds koncertu formāts izpelnījās izpildītāju un arī mūzikas profesionāļu atzinību.

Par šī gada koncertu vadītājiem izvēlēti trīs atraktīvi tēva dēli. Šobrīd sabiedrībai atklāti divi:  dīdžejs un pasākumu vadītājs Ēriks Loks un improvizācijas teātra aktieris Nauris Brikmanis. Trešo vadītāju atklās finālā Ventspilī.

“Šogad dziesmu konkursā piedalās tikai Latvijas autoru dziesmas. Latvijā radītajam ir milzīgs spēks, to apzināties un no tā iedvesmoties ir mūsu priekšnoteikums uzvarai Eirovīzijas dziesmu konkursā Dānijā. Šī gada šovi iedvesmos gan dalībniekus, gan ikvienu Latvijā smelt spēku lieliem un pārdrošiem darbiem,” stāsta Zane Gargažina, Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālās atlases koncertu režisore.

No katra pusfināla 12 kompozīcijām ar žūrijas un skatītāju balsojumu palīdzību 6 dziesmas tiks izvirzītas finālam, kas notiks 22.februārī Ventspilī. Visas 24 dziesmas jau šobrīd var noklausīties mājas lapā www.eirovizija.lv.

Biļetes uz koncertiem Rīgā jau pieejamas „Biļešu Serviss” kasēs. Koncertu sākums abas dienas pl. 21:00, ieeja pasākumā no pl.20:15. Vienas biļetes cena EUR 7,00.

Starptautiskais konkurss „Eirovīzija 2014” šogad notiks Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā – pusfināli 6. un 8.maijā, bet fināls 10.maijā.

Visas minētās konkursa kārtas – gan nacionālās atlases pusfināli un fināli, gan starptautiskais konkurss, būs vērojami tiešraidēs LTV1 un ltv.lv mājas lapā.

Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālo atlasi Latvijas Televīzija arī šogad organizē sadarbībā ar Ventspils pilsētu, kas jau četrpadsmito gadu sniedz neatsveramu atbalstu starptautiskā dziesmu konkursa rīkošanā, kas ir tik nozīmīgs Latvijas mūziķiem un visai sabiedrībai.

Visi raksti

 

 

Uzticamais Eirovīzijas sadarbības partneris

Atbalsta

Informatīvi atbalsta