No trešdienas, 19. jūlija, LTV1 ēterā darbdienās plkst.15.05 būs vērojams viegli romantisks vācu seriāls «Lēna, mana mūža mīlestība». Kopumā 2010.-2011. gadā Vācijā uzņemtais seriāls tiks pārraidīts 180 sērijās.

Lēna Zandere ir sirsnīga, enerģiska un pievilcīga meitene ar taisnības cīnītājas raksturu, kura dzīvo Ķelnē un strādā dažādus darbus. Lēnai ir jauka ģimene un jau sešus gadus ilgas attiecības ar autoatslēdznieku Toniju. Savukārt viņa astoņus gadus veco dēlu Luku, Lēna mīl gluži kā savu bērnu. Lēnas dzīve ir sakārtota un laimīga, taču dienā, kad viņa tikko zaudē darbu un satiek grāfieni Amēliju fon Ārensbergu, Lēnas dzīve izmainās pilnībā.

Seriāls Vācijā galvenokārt uzņemts Ķelnes apkaimē, tai skaitā Ķelnes vecpilsētā, Reinas ielejā un arī 1354. gadā celtajā Gimnihas pilī. Otrajā pasaules karā tā tika izmantota militāriem mērķiem. Pēc kara pils tika atjaunota un modernizēta. 1971. gadā Gimnihas pili izīrēja Vācijas Federatīvās Republikas valdība, kura izmantoja to līdz pat 1990. gadam kā viesu namu, kur nakšņojušas daudzu valstu augstas personas, piemēram, Lielbritānijas karaliene Elizabete II, Zviedrijas karaliene Silvija un bijušais ASV prezidents Ronalds Reigans.

Seriāls tika filmēts no 2010.gada 30.jūnija līdz 2011.gada 15.aprīlim. Kā ziņo vācu mediji, seriāla skatīšanās reitingi bija izcili, bet tika nolemts neturpināt tā filmēšanu augsto izmaksu dēļ. «Lēna, mana mūža mīlestība» 2011.gadā saņēma pat septiņas balvas Vācijas labāko seriālu apbalvošanas ceremonijā.

Lēnas lomu atveido vācu aktrise Džesika Ginkele (Jessica Ginkel). 1980.gadā Berlīnē dzimusī aktrise Vācijā filmējusies daudzos TV seriālos un īsfilmās, taču Lēnas lomu var piedēvēt pie nozīmīgākajām. Apbalvojumu gan viņa nav saņēmusi par šo lomu, bet gan par aktierspēli komēdijā «Skolotājs» («Der Lehrer») 2014.gadā.

Dž.Ginkele Vācijā pazīstama arī kā modele. Viņa arī pārvalda klavierspēli.

Patīkamu skatīšanos kopā ar Latvijas Televīziju!

Publicitātes foto