Latvijas Televīzija no 4. līdz 20. februārim pārraidīs ziemas olimpisko spēļu sacensības Pekinā, ļaujot sekot līdzi populārāko sporta veidu disciplīnām, kā arī Latvijas sportistu sasniegumiem. Ieskats sacensību svarīgākajos brīžos un aizkulisēs, kā arī notikumu analīze būs skatāma Latvijas Televīzijas veidotajos oriģinālraidījumos – ziņu speciālizlaidumos, Olimpisko spēļu studijās un Olimpisko spēļu apskatos. 

Latvijas skatītājiem būtiskākās olimpisko spēļu pārraides būs skatāmas gan tiešraidē LTV7 un REplay.lv, gan atkārtojumos, turklāt šoreiz ne tikai TV un datoros, bet arī mobilajās ierīcēs! 

“Aicinām skatītājus kopā piedzīvot Pekinas spēļu krāšņākos brīžus! Latvijas Televīzija ir gandarīta ne tikai pārraidīt pasaulē gaidītāko sporta notikumu, bet arī piedāvāt plašu un unikālu mūsu žurnālistu veidoto saturu – reportāžas,  dinamiskus un emocionālus stāstus par Latvijas sportistu gaitām un startiem," teic LTV valdes loceklis Ivars Priede.

Sabiedrisko mediju portālā LSM būs pieejams ērts sacensību kalendārs, kā arī plašs papildu saturs. Aktuālākie notikumi un aizkulišu stāsti – arī LTV un Sporta Studijas sociālo mediju kontos.

Olimpisko spēļu grandiozā atklāšanas ceremonija notiks 4. februārī. LTV1 un LTV7 plkst. 13.00 Olimpisko spēļu studijā gaidāmas ziņas no Latvijas olimpiskās komandas un prognozes par mūsu sportistu startiem. Svinīgās atklāšanas ceremonijas tiešraides sākums plkst. 13.50. LTV7 gan olimpisko spēļu atklāšanas, gan noslēguma ceremonijai tiks nodrošināts surdotulkojums. 

LTV komanda uz Pekinu dosies jau janvāra beigās. Spilgtākos spēļu momentus fiksēs, unikālus video materiālus un reportāžas klātienē Ķīnā veidos žurnālisti Dāvids Ernštreits, Matīss Timofejevs un Raimonds Gekišs. Īpaši svarīgās sacensības ar Latvijas sportistu piedalīšanos klātienē Pekinā komentēs Māris Rīmenis, Anatolijs Kreipāns un Jānis Stepītis. 

Katru dienu par svarīgākajiem sasniegumiem Olimpisko spēļu ziņās no Rīgas vēstīs žurnālisti Uģis Joksts un Juris Valdovskis. Diskusijas ar ekspertiem un sportistiem Olimpisko spēļu studijā vadīs žurnālists Reinis Ošenieks. Latvijas hokeja izlases spēļu laikā rezultātu izvērtējums notiks Hokeja studijā. Būtiskāko dienas notikumu kopsavilkums ik vakaru būs vērojams raidījumā “Olimpisko spēļu apskats”. 

Ņemot vērā Covid-19 apstākļus, LTV7 olimpisko spēļu programmā no LTV neatkarīgu iemeslu dēļ ir iespējamas pēdējā brīža izmaiņas. Precīza programma iespējami ātri būs pieejama https://ltv.lsm.lv/lv/programma