• Pirmdiena, 2021. gada 12. aprīlis
  • Vārda diena: Jūlijs, Ainis
  • Rīgā skaidrs, +12 °C, D/DA vējš, 6,17m/s
LSM Bērnistaba

Daudz laimes!

Raidījums LTV ēterā būs vēl tikai šogad.  Ar jauno, 2017. gadu, raidījums beidz pastāvēt!

Cienījamie skatītāji!

Apsveikumu koncerts «Daudz laimes!» ir lieliska iespēja apsveikt sev tuvos cilvēkus viņu jubilejās un īpašajās svētku dienās, gan vienkārši paskatīties jauku koncertu. Apsveikumu koncerts ir ēterā jau vairāk nekā 20 gadus – šis fakts ir savdabīgs pierādījums tam, ka koncerts "Daudz laimes! ir skatītāju iemīļots un gaidīts Latvijas Televīzijas raidījums.

Raidījuma vadītāji – Esmeralda Ermale un Aigars Rozenbergs.

par parastu apsveikumu jāmaksā – EUR 36,00 (PVN jau ir iekļauts).
par speciālu apsveikumu vienam jubilāram – EUR 73,00 (PVN jau ir iekļauts).

Gan parastajā, gan individuālajā apsveikumā iespējams ievietot apsveikuma tekstu jubilāram, nelielu dzejoli, foto un izvēlēties dziesmu.

Taču, ja pieteikušies ļoti daudz apsveicēju, parastā apsveikuma pieteikums var tikt apvienots ar kādu citu parasto apsveikumu, sveicot abus jubilārus ar vienu dziesmu.

Individuālā apsveikuma gadījumā apsveikums un dziesma vienmēr būs tikai vienam jubilāram.Informācija par apsveikuma iesūtīšanas kārtību:

Apsveikuma teksts elektroniski vai pa pastu jāsūta 3-4 nedēļas pirms koncerta. Citos gadījumos tas jāsaskaņo ar radījuma redaktori (tālrunis: 25778857).

Vēstulē jānorāda:

apsveikuma atskaņošanas datums
apsveikums – info par jubilāru (apmēram 9 teikumi)
neliels dzejolis (ja ir vēlēšanās)
foto jpg formātā – ne vairāk kā 5 foto (jā ir vēlēšanās)
maksājuma uzdevuma kopija
sūtītāja tālruņa numurs (saziņai par apsveikumu)

 


Apsveikumu pieteikšanai lūdzam izmantot e-pastu daudzlaimes@ltv.lv un tālruni 25778857 (raidījuma redaktore Dace Leimane).


Naudu lūdzam pārskaitīt –

SEB BANKA, bankas konts
LV64 UNLA 0003 0006 0939 0 SWIFT
Kods UNLALV2X, Latvijas TV Daudz laimes!
Latvijas TV reģ. Nr. LV 40003080597.

Kopš 2014. gada – jauna iespēja! Vienu nedēļu pēc apsveikumu koncerta izskanēšanas – Jūs to varat noskatīties Latvijas Televīzijas mājaslapā ltv.lsm.lv/lv/izklaide/daudz-laimes

Par iespēju iegādāties ēterā jau izskanējušu apsveikuma koncertu DVD formātā, lūdzu, zvaniet Latvijas Televīzijas Pārdošanas daļai pa tālr. 67200285.