• Piektdiena, 2021. gada 7. maijs
  • Vārda diena: Henrijs, Jete, Henriete, Enriko
  • Rīgā mākoņains, +7 °C, DR vējš, 6,17m/s
LSM Bērnistaba

Eirovīzija

Piezīmes par datu aizsardzību
attiecībā uz dalību
Eirovīzijas dziesmu konkursa telebalsojumā

Tālāk sniegtā informācija ir paredzēta, lai sniegtu Jums kā Eirovīzijas dziesmu konkursa telebalsojuma (balsojuma pa tālruni) dalībniekam(-cei) informāciju par Jūsu personas datu apstrādi un Jūsu tiesībām saskaņā ar datu aizsardzības tiesību aktiem.

Kas atbild par datu apstrādi un ar ko es varu sazināties?

Datu pārzinis ir

digame mobile GmbH
Schanzenstrasse 38
D-51063, Ķelne
Vācija

Jūs varat sazināties ar mūsu Uzņēmuma datu aizsardzības amatpersonu, rakstot uz privacy@digame.de

Kādus avotus un datus mēs izmantosim?

Mēs apstrādāsim tikai tos personas datus, ko saņemsim, kad Jūs veiksiet balsojumu pa tālruni vai nosūtot SMS teksta ziņojumu, izmantojot sava fiksēto vai mobilo sakaru tīkla pakalpojumu sniedzēja piedāvātās iespējas.

To darot, mēs iegūsim no Jums tikai šādas datu kategorijas:

- Mobilā tālruņa numurs (MSISDN - mobilo staciju integrēto pakalpojumu digitālā tīkla numurs)
- Datums un laiks, kurā Jūs piedalījāties balsojumā
- Jūsu fiksētā vai mobilā tīkla pakalpojumu sniedzēja nosaukums
- Tīkla pakalpojumu līguma veids (priekšapmaksa, līgums)

Kādiem nolūkiem tiks apstrādāti Jūsu dati (apstrādes mērķis) un kāds ir apstrādes juridiskais pamats?

Mēs apstrādāsim personas datus, ievērojot ES Vispārīgās datu aizsardzības regulas (VDAR) un Vācijas Federālā datu aizsardzības likuma (BDSG) noteikumus, ņemot vērā interešu līdzsvarošanas principu (VDAR 6. panta 1. daļas f. apakšpunkts).

Kam tiks nodoti mani dati?

Uzņēmuma iekšienē Jūsu dati tiks nodoti departamentiem, kuriem tie ir nepieciešami, lai mēs varētu pildīt savas līgumsaistības un juridiskos pienākumus. Pakalpojumu sniedzēji un aģenti, kuri sadarbojas ar mums, var saņemt datus šādiem nolūkiem, ja tie apņemas, jo īpaši, saglabāt datu konfidencialitāti un integritāti. Šādi saņēmēji varētu būt, piemēram, IT pakalpojumu vai telekomunikāciju pakalpojumu sniedzēji.

Personas dati netiks pārsūtīti saņēmējiem ārpus mūsu uzņēmuma. Lai arī mēs neesam Eirovīzijas dziesmu konkursa telebalsojuma organizatori - tā ir European Broadcasting Union, Ancienne Route 17A, CH-1218 Grand-Saconnex (Ženēva), Šveice - saskaņā ar datu aizsardzības tiesību aktu noteikumiem, mēs esam datu pārzinis VDAR 4. panta 7. daļas nozīmē attiecībā uz telebalsojumu. Tas ir tādēļ, ka mēs nodrošināsim European Broadcasting Union anonimizētus telebalsojuma rezultātus.

Vai dati tiks nosūtīti trešajām valstīm vai starptautiskām organizācijām?

Jūsu augstāk minētie personas dati netiks nosūtīti trešajām valstīm.

Cik ilgi tiks glabāti mani dati?

Mēs apstrādāsim un uzglabāsim Jūsu datus tik ilgi, cik tas ir nepieciešams, lai izpildītu mūsu līgumsaistības un tiesību aktos noteiktos pienākumus.

Kad dati vairs nebūs nepieciešami, lai pildītu līgumsaistības vai tiesību aktos noteiktos pienākumus, mēs tos izdzēsīsim, izņemot, ja ir nepieciešama to turpmāka apstrāde noteiktā laika periodā šādiem mērķiem:

Ar tirdzniecības un nodokļu tiesību aktu noteikumu izpildi saistīti glabāšanas pienākumi,

Vācijas komerckodekss (HGB), Nodokļu kodekss (AO), Nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanas likums (GwG). Šie likumi parasti paredz datu uzglabāšanas termiņus arhivēšanas un dokumentācijas mērķiem no diviem līdz desmit gadiem.

 

Kādas ir manas datu aizsardzības tiesības?

Katram telebalsojuma dalībniekam ir tiesības saņemts informāciju saskaņā ar VDAR 15. pantu; tiesības veikt labojumus saskaņā ar VDAR 16. pantu; tiesības dzēst datus saskaņā ar VDAR 17. pantu; tiesības ierobežot datu apstrādi saskaņā ar VDAR 18. pantu; tiesības iebilst saskaņā ar VDAR 21. pantu un tiesības uz datu pārnesamību saskaņā ar VDAR 20. pantu.

Papildus tam, Jums ir tiesības iensiegt sūdzību datu aizsardzības uzraudzības iestādei (VDAR 77. pants).

Jūs jebkurā laikā varat atsaukt piekrišanu personas datu apstrādei. Lūdzu, ņemiet vērā, ka piekrišanas atsaukšana attiecas tikai uz nākotnē veicamo datu apstrādi. Šāda atsaukšana neattiecas uz datu apstrādi, kas notikusi pirms piekrišanas atsaukšanas.

 

Vai datu sniegšana ir obligāta?

Jums ir jāsniedz augstāk minētie dati, lai piedalītos telebalsojumā.

Vai notiek jebkāda veida automatizēta lēmumu pieņemšana?

Mēs neizmantojam pilnībā automatizētas lēmumu pieņemšanas procesus VDAR 22. panta nozīmē, uzsākot, īstenojot vai izbeidzot darījuma attiecības. Mēs neveicam profilēšanu.

Vai man ir tiesības iebilst?

 

Informācija par Jūsu tiesībām iebilst saskaņā ar VDAR 21. pantu


Tiesības izteikt iebildumus konkrētajā gadījumā

Jums ir tiesības izteikt iebildumus, pamatojoties uz savu īpašo situāciju, jebkurā Jūsu personas datu apstrādes brīdī saskaņā ar VDAR 6. panta 1. daļas f. apakšpunktu (datu apstrāde, ņemot vērā interešu līdzsvaru).

Ja Jūs izsakāt iebildumu, mēs pārtrauksim personas datu apstrādi, izņemot gadījumos, kur mēs varam demonstrēt pienācīgu likumīgu apstrādes pamatu, kas ir svarīgāks par Jūsu interesēm, tiesībām un brīvībām, vai ja apstrāde tiek veikta likumīgu prasījumu celšanai, īstenošanai vai aizstāvībai.

Iebildumu adresāts

Jūs varat izteikt neformālu iebildumu, norādot tematu “Iebildums”, norādot savu vārdu, adresi un dzimšanas datumu, adresējot iebildumus:

digame mobile GmbH
Schanzenstrasse 38
D-51063, Ķelne
Vācija
Tālr.: +49 221 59 68 88 80
privacy@digame.de

 

Meklēt raidījumu

Raidījumu arhīvs

Aprīlis Maijs
2021
Jūnijs
Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6