• Svētdiena, 2020. gada 25. oktobris
  • Vārda diena: Beāte, Beatrise
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

V.I.P.

Kļūsti par TV spēles V.I.P. — Veiksme. Intuīcija. Prāts. — satura veidotāju, iesniedzot savu jautājumu. Vēlamies vairāk iesaistīt skatītājus, vairot interesi par erudīciju, lai skatītāji paši kļūtu par aizraujošu, interesantu jautājumu veidotājiem. Kas jādara? Aizpildi jautājumu anketu V.I.P. sadaļā un iegūsti vērtīgas grāmatas vai naudas balvu!

Ja skatītāja iesūtītu un precīzi noformētu jautājumu anketu jautājumu spēles datorprogramma izvēlēsies iekļaut finālspēles saturā, tad šī jautājuma autors spēlēs pret komandu. Skatītājam būs iespēja saņemt balvā 150 EUR vai mazāku summu, proti, katras papildiespējas vērtību, ko, atbildot uz jautājumu, izmantos komanda.

Vispirms jāizdomā savs jautājums un jāaizpilda speciāla anketa, kurā jāieraksta jautājums, papildiespējas (ja tādas ir) un jāuzrāda visi dati, kas prasīti anketā. Ja V.I.P. radoša komanda atzīs par interesantu un vērtīgu Jūsu veidoto jautājumu, tad spēles laikā tas tiks iekļauts raidījumā un būs viens no spēles vadītāja Uģa Joksta 10 komandai uzdotiem jautājumiem. Jautājuma autors tiks  nosaukts un saņems balvu grāmatu apgāda Zvaigzne ABC grāmatu, ja jautājums izskanēs pusfināla spēlē vai attiecīgu EUR balvu, ja jautājums būs finālspēlē un komanda izmantos kādu papildiespēju vai neatbildēs uz jautājumu. Aizpildītās anketas jāsūta uz e-pasta adresi vip@ltv.lv vai Erudīcijas spēlei V.I.P., Zaķusalas krastmala 33, Rīga, LV—1050. Anketu meklē: http://ltv.lsm.lv/lv/izklaide/v.i.p.

V.I.P. Veiksme. Intuīcija. Prāts
67200057, vip@ltv.lv
Seko: twitter.com/LTV1VIP

 

Ja respektē intuīciju un attīsti prātu, veiksme tev nepaies garām! Rudens sezonā erudīcijas spēle V.I.P.-Veiksme.Intuīcija.Prāts. tev dāvā jaunu iespēju satikt veiksmi- finālā atbildi pareizi uz visiem 10 jautājumiem bez papildiespējām un mēs summu dubultosim!

Tas nozīmē, ka komandai ir iespēja 1500Eur vietā saņemt 3000 Eur!

Erudīcijas spēles VIP radošā komanda gaida komandu pieteikumus spēlei jaunajā sezonā! Pieteikumu anketas šeit.

Kā saņemt VIP balvu - grāmatu!

Ja Tavs jautājums izskanējis erudīcijas spēles V.I.P.- Veiksme.Intuīcija.Prāts. pusfinālā, dodies uz LTV -

 Rīga , Zaķusalas krastmala 33,

sabiedriskā medija vestibilā pie caurlaides dežurantes, uzrādot personas dokumentus , varēsi izvēlēties savu no vairākām apgāda ZvaigzneABC grāmatām.

Tāpat rīkojies, ja jautājums bija iekļauts finālspēlē, bet dalībnieki veiksmīgi ar to tika galā, neizmantojot papildiespējas.

Grāmatu apgāda Zvaigzne ABC grāmatu saņem arī spēles skatītājs, kurš izlozes kārtībā tiek nosaukts par balvas uzvarētāju, katru pirmdienu atbildot uz raidījuma vadītāja  Uģa Joksta uzdoto jautājumu LTV sadaļā sociālajā tīklā facebook.

Meklēt raidījumu

Raidījumu arhīvs

Septembris Oktobris
2020
Novembris
Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8

Tuvākās tiešraides

         Lieldraugs NEUROZAN