• Otrdiena, 2021. gada 22. jūnijs
  • Vārda diena: Ludmila, Laimdots, Laimiņš
  • Rīgā skaidrs, +25 °C, Z vējš, 1m/s
LSM Bērnistaba

Grāmatu saraksts

Atbalstītāji


Vieta pirmās kārtas balsojumā: 1190

Ērihs Kestners

35. maijs

Konrādam jāraksta sacerējums par Dienvidjūru, bet diemžēl fantāzija nav viņa stiprā puse, toties Konrāda tēvocim Zvancepura kungam tā ir bagātīga, un viņš dodas palīgā! Un, ja ceļojumam pievienojas zirgs uz skrituļslidām, kurš atlaists no darba cirkā, jūs sagaida ne viens vien pārsteigums. Autors lasītājus ievedīs Brīvbaudītāju zemē, kur ķirši, āboli, bumbieri un plūmes aug vienā kokā, jo tā taču ir ērtāk. Lasītāji iepazīs pilsētu, kurā iekļūšana atļauta pēc trim fanfaru signāliem un kurā var sastapt pasaules dižākos karavadoņus Napoleonu, Aleksandru, Kārli Lielo un citus... Tad ceļotāji nonāks Apvērstajā pasaulē... Un tā līdz pašai Dienvidjūrai

http://www.jr.lv/lv/veikals/prece/?shop_id=413797


Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Skaties Lielās lasīšanas finālu 16.novembrī 21:40 LTV 1 ! Balso par savu mīļāko grāmatu!

Kas ir Lielā Lasīšana

Lielā Lasīšana ir raidījumu cikls, kura galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz bezgalīgi daudziem grāmatu vāciņiem.

Lasīt vairāk

Kā norisinās Lielā Lasīšana

No 19.janvāra līdz 16.februārim skatītājiem ir iespēja balsot par vienu līdz piecām iecienītākajām grāmatām, tādējādi izveidojot grāmatu TOP 100. Līdz 27.aprīlim no grāmatu simtnieka būs iespēja balsot par trim mīļākajām grāmatām, izveidojot grāmatu TOP 21. No 27.septembra līdz 7.novembrim ar grāmatu TOP 21 iekļuvušajām grāmatām skatītājus iepazīstināsim detalizētāk, iknedēļas raidījumos, lai līdz 14.novembrim, balsojot par vienu grāmatu no TOP 21, mēs iegūtu grāmatu TOP 5. Savukārt 16.novembrī, raidījuma finālā, telefonbalsojumā noskaidrosim, kura tad galu galā ir Latvijas iedzīvotāju mīļākā daiļliteratūras grāmata.

Lasīt vairāk

Raidījumu cikls ir Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums