• Sestdiena, 2020. gada 26. septembris
  • Vārda diena: Kurts, Knuts, Gundars
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Grāmatu saraksts

Atbalstītāji


Vieta pirmās kārtas balsojumā: 781

Katarīna Hāgena

Ābolu sēkliņu garša

Kad Berta aiziet mūžībā, Īrisa manto māju. Pēc daudziem gadiem jaunā sieviete atkal stāv vecāsmātes vecajā namā, kur meitenes gados vasaras brīvlaikā kopā ar māsīcu piedalījusies rotaļās ar pārģērbšanos. Viņa klīst pa istabām un dārzu – pasauli, kurā ir apstājies laiks, kurā sarkanās jāņogas pēkšņi kļūst baltas un tiek savārītas kā konservētas asaras, kurā koks zied divreiz, izgaist ciemi un sievietes no pirkstiem bārsta dzirkstis. Zaigojošas un maģiskas ir atmiņas par vasaras brīvdienām pie vecmāmiņas, noslēpumaini krustmāšu dzīves stāsti.

 

 

http://www.jr.lv/en/veikals/prece/?shop_id=351613


Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Skaties Lielās lasīšanas finālu 16.novembrī 21:40 LTV 1 ! Balso par savu mīļāko grāmatu!

Kas ir Lielā Lasīšana

Lielā Lasīšana ir raidījumu cikls, kura galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz bezgalīgi daudziem grāmatu vāciņiem.

Lasīt vairāk

Kā norisinās Lielā Lasīšana

No 19.janvāra līdz 16.februārim skatītājiem ir iespēja balsot par vienu līdz piecām iecienītākajām grāmatām, tādējādi izveidojot grāmatu TOP 100. Līdz 27.aprīlim no grāmatu simtnieka būs iespēja balsot par trim mīļākajām grāmatām, izveidojot grāmatu TOP 21. No 27.septembra līdz 7.novembrim ar grāmatu TOP 21 iekļuvušajām grāmatām skatītājus iepazīstināsim detalizētāk, iknedēļas raidījumos, lai līdz 14.novembrim, balsojot par vienu grāmatu no TOP 21, mēs iegūtu grāmatu TOP 5. Savukārt 16.novembrī, raidījuma finālā, telefonbalsojumā noskaidrosim, kura tad galu galā ir Latvijas iedzīvotāju mīļākā daiļliteratūras grāmata.

Lasīt vairāk

Raidījumu cikls ir Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums