• Pirmdiena, 2020. gada 17. februāris
  • Vārda diena: Konstance, Donats
  • Rīgā +7.9°C, D vējš 4m/s, 747mm Hg, 82%
LSM Bērnistaba

Grāmatu saraksts

Atbalstītāji


Vieta pirmās kārtas balsojumā: 2947

Aleks Dubass

Akvastopa noteikumi

 Grāmata ir par mīlestību. Un tieši to var uzskatīt gan par tās trūkumu, gan veiksmi. Trūkumu tādēļ, ka pastāv tāda kā mīlestības "pārdozēšana" - laimīga, nelaimīga, iespējama, neaizsniedzama, jau pagājusi, mīlestība starp vīrieti un sievieti, sievieti un sievieti, vīrieti un bērnu. Sev es to formulēju kā atvadīšanos no nevainības, no kaut kādiem ideāliem. Savukārt vērtība, manuprāt, ir tajā, ka grāmatā nav pretenziju liktenim. Ir jautājumi un mēģinājumi atbildēt, bet pretenziju - nav. Un, ja kritiķi atzīmē, ka grāmatā jūtama "viegla ironija", tad es par to tikai priecājos. Es mēģināju šajos stāstos fiksēt patiesus un bezrobežu laimes brīžus, kādus var piedzīvot pat pavisam ekstrēmās situācijās. Tas man šķiet ļoti svarīgi, jo mēs taču pa īstam dzīvojam tikai tad, kad esam laimīgi. No krievu valodas tulkojusi Maija Kudapa.

 

http://www.jr.lv/lv/veikals/prece/?shop_id=436355


Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Skaties Lielās lasīšanas finālu 16.novembrī 21:40 LTV 1 ! Balso par savu mīļāko grāmatu!

Kas ir Lielā Lasīšana

Lielā Lasīšana ir raidījumu cikls, kura galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz bezgalīgi daudziem grāmatu vāciņiem.

Lasīt vairāk

Kā norisinās Lielā Lasīšana

No 19.janvāra līdz 16.februārim skatītājiem ir iespēja balsot par vienu līdz piecām iecienītākajām grāmatām, tādējādi izveidojot grāmatu TOP 100. Līdz 27.aprīlim no grāmatu simtnieka būs iespēja balsot par trim mīļākajām grāmatām, izveidojot grāmatu TOP 21. No 27.septembra līdz 7.novembrim ar grāmatu TOP 21 iekļuvušajām grāmatām skatītājus iepazīstināsim detalizētāk, iknedēļas raidījumos, lai līdz 14.novembrim, balsojot par vienu grāmatu no TOP 21, mēs iegūtu grāmatu TOP 5. Savukārt 16.novembrī, raidījuma finālā, telefonbalsojumā noskaidrosim, kura tad galu galā ir Latvijas iedzīvotāju mīļākā daiļliteratūras grāmata.

Lasīt vairāk

Raidījumu cikls ir Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums