• Svētdiena, 2020. gada 7. jūnijs
  • Vārda diena: Gaida, Arnis, Arno
  • Rīgā +12.4°C, - vējš 0m/s, 757mm Hg, 83%
LSM Bērnistaba

Grāmatu saraksts

Atbalstītāji


Vieta pirmās kārtas balsojumā: 455

Džons Steinbeks

Austrumos no Ēdenes

 Romānā rakstnieks pievēršas mūžīgajām tēmām – mīlestībai un naidam, grēkam un piedošanai. Tas ir romantizēts vēstījums par amerikāņu tautu – “Kaina bērniem”, kas, no Vecās Pasaules izdzīti, raduši sev jaunu mājvietu “austrumos no Ēdenes”. Darbība norisinās Kalifornijā, Salienas ielejā, rakstnieka dzimtajā pusē, un tā saturā ir daudz biogrāfisku motīvu.

 

http://www.delfi.lv/kultura/news/books/dzons-steinbeks-austrumos-no-edenes.d?id=5199578


Komentāri (1)

Jānis
Ļoti, ļoti laba un interesanta lasāmviela

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Skaties Lielās lasīšanas finālu 16.novembrī 21:40 LTV 1 ! Balso par savu mīļāko grāmatu!

Kas ir Lielā Lasīšana

Lielā Lasīšana ir raidījumu cikls, kura galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz bezgalīgi daudziem grāmatu vāciņiem.

Lasīt vairāk

Kā norisinās Lielā Lasīšana

No 19.janvāra līdz 16.februārim skatītājiem ir iespēja balsot par vienu līdz piecām iecienītākajām grāmatām, tādējādi izveidojot grāmatu TOP 100. Līdz 27.aprīlim no grāmatu simtnieka būs iespēja balsot par trim mīļākajām grāmatām, izveidojot grāmatu TOP 21. No 27.septembra līdz 7.novembrim ar grāmatu TOP 21 iekļuvušajām grāmatām skatītājus iepazīstināsim detalizētāk, iknedēļas raidījumos, lai līdz 14.novembrim, balsojot par vienu grāmatu no TOP 21, mēs iegūtu grāmatu TOP 5. Savukārt 16.novembrī, raidījuma finālā, telefonbalsojumā noskaidrosim, kura tad galu galā ir Latvijas iedzīvotāju mīļākā daiļliteratūras grāmata.

Lasīt vairāk

Raidījumu cikls ir Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums