• Piektdiena, 2020. gada 5. jūnijs
  • Vārda diena: Margots, Igors, Ingvars
  • Rīgā +19.1°C, R vējš 3.1m/s, 748mm Hg, 51%
LSM Bērnistaba

Grāmatu saraksts

Atbalstītāji


Vieta pirmās kārtas balsojumā: 787

Kārlis Vērdiņš

Burtiņu zupa

 Dzejoļi visiem skolas bērniem, kas vēl atceras pirmo burtiņu mācīšanos un mazo bērnu rotaļas, bet jau runā skolas žargonā un domā par bastošanu no latenes un litenes. Šajā krājumā ir daudz dzejoļu arī par vecākiem. Lai gan tajos netrūkst mīļuma, tomēr sūri asprātīgajos pantos ir sajūtama „laikmeta sāpe” – bērniem ir žēl savu no dzīves apmulsušo vecāku un reizēm viņi pat uzņemas atbildību par pieaugušajiem, kas īsti netiek galā ar dzīvi. Bērni ar savu klātbūtni mierina pieaugušos un dod viņiem iespēju būt labākiem!

 

http://www.lielsmazs.lv/index.php/lv/gramatas/burtinu_zupa/


Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Skaties Lielās lasīšanas finālu 16.novembrī 21:40 LTV 1 ! Balso par savu mīļāko grāmatu!

Kas ir Lielā Lasīšana

Lielā Lasīšana ir raidījumu cikls, kura galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz bezgalīgi daudziem grāmatu vāciņiem.

Lasīt vairāk

Kā norisinās Lielā Lasīšana

No 19.janvāra līdz 16.februārim skatītājiem ir iespēja balsot par vienu līdz piecām iecienītākajām grāmatām, tādējādi izveidojot grāmatu TOP 100. Līdz 27.aprīlim no grāmatu simtnieka būs iespēja balsot par trim mīļākajām grāmatām, izveidojot grāmatu TOP 21. No 27.septembra līdz 7.novembrim ar grāmatu TOP 21 iekļuvušajām grāmatām skatītājus iepazīstināsim detalizētāk, iknedēļas raidījumos, lai līdz 14.novembrim, balsojot par vienu grāmatu no TOP 21, mēs iegūtu grāmatu TOP 5. Savukārt 16.novembrī, raidījuma finālā, telefonbalsojumā noskaidrosim, kura tad galu galā ir Latvijas iedzīvotāju mīļākā daiļliteratūras grāmata.

Lasīt vairāk

Raidījumu cikls ir Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums