• Trešdiena, 2019. gada 18. septembris
  • Vārda diena: Liesma, Elita, Alita
  • Rīgā +8.5°C, DR vējš 1.3m/s, 749mm Hg, 83%
LSM Bērnistaba

Grāmatu saraksts

Atbalstītāji


Vieta pirmās kārtas balsojumā: 1303

Maikls Skots

Burve

 „Burve” ir trešā grāmata fantāzijas žanrā uzburtā sērijā "Nemirstīgā Nikolasa Fleimela noslēpumi", ko Maikls Skots 2007. gadā aizsāka ar ”Alķīmiķi”, kam sekoja „Mags”. Vērienīgajā un sazarotajā stāstā cilvēku pasaulei līdzās atklājas otra - sensena, burvestību, maģijas un neparastu radījumu pārpilna. Piecpadsmitgadīgie dvīņi Džošs un Sofija tiek ierauti notikumos, kas draud ar cilvēku pasaules bojāeju un kur nav tik viegli atšķirt labo no ļaunā. „Burvē” sekojam līdzi dižā alķīmiķa Nikolasa Fleimela sievas Pereneles gaitām - varenā, nemirstīgā burve ir nolaupīta un spiesta cīnīties vienatnē. Tikmēr abi ar Fleimelu viņi strauji noveco. Maikls Skots ir eksperts mitoloģijā un folklorā, viens no panākumiem bagātākajiem īru rakstniekiem. Fantāzijas, šausmu stāstu un folkloras meistaru Irish Times cildinājis kā „šo salu Fantāzijas ķēniņu”.

 

http://www.ibook.lv/BD_burve-maikls-skots.aspx?BID=6cc4ef75-a0ca-4feb-a9b6-377a81022162


Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Skaties Lielās lasīšanas finālu 16.novembrī 21:40 LTV 1 ! Balso par savu mīļāko grāmatu!

Kas ir Lielā Lasīšana

Lielā Lasīšana ir raidījumu cikls, kura galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz bezgalīgi daudziem grāmatu vāciņiem.

Lasīt vairāk

Kā norisinās Lielā Lasīšana

No 19.janvāra līdz 16.februārim skatītājiem ir iespēja balsot par vienu līdz piecām iecienītākajām grāmatām, tādējādi izveidojot grāmatu TOP 100. Līdz 27.aprīlim no grāmatu simtnieka būs iespēja balsot par trim mīļākajām grāmatām, izveidojot grāmatu TOP 21. No 27.septembra līdz 7.novembrim ar grāmatu TOP 21 iekļuvušajām grāmatām skatītājus iepazīstināsim detalizētāk, iknedēļas raidījumos, lai līdz 14.novembrim, balsojot par vienu grāmatu no TOP 21, mēs iegūtu grāmatu TOP 5. Savukārt 16.novembrī, raidījuma finālā, telefonbalsojumā noskaidrosim, kura tad galu galā ir Latvijas iedzīvotāju mīļākā daiļliteratūras grāmata.

Lasīt vairāk

Raidījumu cikls ir Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums