• Otrdiena, 2020. gada 29. septembris
  • Vārda diena: Mihails, Miķelis, Mikus, Miks
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Grāmatu saraksts

Atbalstītāji


Jānis Klīdzējs

Cilvēka bērns

"Un atkal tu meklē un tausties, un tikai dzirdi, kā tavas asinis kalst... Tad tu beidzot sāc runāt ar Dievu - vai vismaz tu domā, ka jāparunā ar pašu Dievu par visu ko, ko tu pats te nevari ne zināt, ne saprast... Un, kad tu sāc runāt, domā, ka tev būs daudz runājamā un daudz atbilžu. Beidzot tu, cilvēka bērns, stāvi rasainā rītā basām kājām smilšainā ceļa malā un redzi, ka šo atbilžu ir tik vien, cik ar sauli mirdz uz putnu spārniem un ar rasu bērzu galos... To visu redzot, tev ir liela laime un nelaime reizē, tāpēc ka tu zini, ka tu esi - cilvēka bērns..." . /Jānis Klīdzējs/ 

http://www.jr.lv/lv/veikals/prece/?shop_id=434073

Upeitis tautys noma vadeituojs Andris Slišāns un J.Klīdzēja "Cilvēka bērns"


Komentāri (7)

LindaPavlovska
Lieliski parāda dzīves nesamaitāta puikas dzīvi Latvijas dvēseliskākajā novadā - Latgalē. Skaisti.
Aina Alma Lauciņa
Lieliska grāmata!!!
šerloks
No pamatskolas ieteicamās literatūras saraksta iesaku tieši šo. Asprātīga un patiesa.
Dārta
Kā jau katrs bērns- zinātkārs, visu grib uzzināt, atrod kopīgu valodu ar pieaugušajiem.Ināra Ducsaliete
 Gadās arī dvēselei sava šķībā reize : tas nešķīstais, ragainais ar savu garo asti arī dvēselē iesit kādu netīrības gabalu, tādu kā tintes traipu burtnīcas bālajā lapā, vai arī ar savu spalvainās kājas nagu ieskrāpē dvēseles baltajā gludumā kādu robu vai caurumu, tad nu iznāk ņemties ar mazgāšanu un gludināšanu...
leila
"...Bons atkal var atvilkt elpu, svilpot priecīgi un redzēt visapkārt, ka pasaulei nav kaktu nekur, visur var iet uz priekšu un redzēt jaunas lietas..."

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Skaties Lielās lasīšanas finālu 16.novembrī 21:40 LTV 1 ! Balso par savu mīļāko grāmatu!

Kas ir Lielā Lasīšana

Lielā Lasīšana ir raidījumu cikls, kura galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz bezgalīgi daudziem grāmatu vāciņiem.

Lasīt vairāk

Kā norisinās Lielā Lasīšana

No 19.janvāra līdz 16.februārim skatītājiem ir iespēja balsot par vienu līdz piecām iecienītākajām grāmatām, tādējādi izveidojot grāmatu TOP 100. Līdz 27.aprīlim no grāmatu simtnieka būs iespēja balsot par trim mīļākajām grāmatām, izveidojot grāmatu TOP 21. No 27.septembra līdz 7.novembrim ar grāmatu TOP 21 iekļuvušajām grāmatām skatītājus iepazīstināsim detalizētāk, iknedēļas raidījumos, lai līdz 14.novembrim, balsojot par vienu grāmatu no TOP 21, mēs iegūtu grāmatu TOP 5. Savukārt 16.novembrī, raidījuma finālā, telefonbalsojumā noskaidrosim, kura tad galu galā ir Latvijas iedzīvotāju mīļākā daiļliteratūras grāmata.

Lasīt vairāk

Raidījumu cikls ir Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums