• Trešdiena, 2020. gada 1. aprīlis
  • Vārda diena: Dagne, Dagnis
  • Rīgā +0.5°C, D vējš 1.8m/s, 758mm Hg, 70%
LSM Bērnistaba

Grāmatu saraksts

Atbalstītāji


Vieta pirmās kārtas balsojumā: 1486

Kristīne Hanna

Eņģeļa pieskāriens

Pēc traģiska negadījuma darbā psihoterapeites Džūlijas Keitsas karjera un ticība savām spējām cieš neglābjamu krahu. Viņa jūtas zaudējusi visu, kas bijis svarīgs. Negaidot Džūliju uzmeklē gadiem ilgi nesatiktā māsa Elena un lūdz atgriezties mājās, lai veiktu teju neiespējamu misiju – atgrieztu pasaulei mazu cilvēkbērnu.

Sirsnības un ticības labajam cauraustais Kristīnes Hannas romāns stāsta par kādu neticamu atveseļošanos un ceļu uz mīlestību. Visai bezcerīgo situāciju pacietīgi atrisina patiess sirds siltums, tuvāko atbalsts un pārliecība, ka eņģeļi ir ar mums. Psiholoģiski niansēts, šis darbs apbur ar savu poētisko skaudrumu un cilvēcību.

 

Līdz šim publicētie K. Hannas darbi “Dzīvā mīlestība”, “Mīlestības dēļ”, u.c. guvuši nedalītu lasītāju atsaucību. Talantīgā rakstniece pasaules līmenī tiek dēvēta par romantiskās izjūtas meistari.

 

“Kristīni Hannu dēvē par romantiskās literatūras jauno cerību, tas, protams, tālajā Amerikā, bet arī Latvijā šī žanra cienītājiem rakstnieces vārds nav svešs, jo “Kontinents” jau izdevis viņas romānus – “Tālie krasti” un “Atgriezties mājās.”

Neatkarīgā Rīta avīze

“Brīnišķīgs romāns – mežonīgs, dzīvīgs un aptverošs. Kristīne Hanna raksta no sairds.”

http://kontinents.lv/books/Romani/Engela_pieskariens/


Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Skaties Lielās lasīšanas finālu 16.novembrī 21:40 LTV 1 ! Balso par savu mīļāko grāmatu!

Kas ir Lielā Lasīšana

Lielā Lasīšana ir raidījumu cikls, kura galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz bezgalīgi daudziem grāmatu vāciņiem.

Lasīt vairāk

Kā norisinās Lielā Lasīšana

No 19.janvāra līdz 16.februārim skatītājiem ir iespēja balsot par vienu līdz piecām iecienītākajām grāmatām, tādējādi izveidojot grāmatu TOP 100. Līdz 27.aprīlim no grāmatu simtnieka būs iespēja balsot par trim mīļākajām grāmatām, izveidojot grāmatu TOP 21. No 27.septembra līdz 7.novembrim ar grāmatu TOP 21 iekļuvušajām grāmatām skatītājus iepazīstināsim detalizētāk, iknedēļas raidījumos, lai līdz 14.novembrim, balsojot par vienu grāmatu no TOP 21, mēs iegūtu grāmatu TOP 5. Savukārt 16.novembrī, raidījuma finālā, telefonbalsojumā noskaidrosim, kura tad galu galā ir Latvijas iedzīvotāju mīļākā daiļliteratūras grāmata.

Lasīt vairāk

Raidījumu cikls ir Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums