• Svētdiena, 2020. gada 23. februāris
  • Vārda diena: Haralds, Almants
  • Rīgā +4.0°C, DR vējš 3.6m/s, 743mm Hg, 75%
LSM Bērnistaba

Grāmatu saraksts

Atbalstītāji


Vieta pirmās kārtas balsojumā: 212

Dens Brauns

Eņģeļi un dēmoni

Pasaulē visvairāk lasītā romāna “Da Vinči kods” centrālā personāža Roberta Lengdona gaitas šoreiz ved uz valsti valstī Vatikānu. Profesoram Lengdonam slēgtā Šveices institūtā lūdz analizēt mistisku simbolu, kas iededzināts uz zvērīgi noslepkavota fiziķa krūtīm.

Viņa atklājums saistīts ar senu ienaidu, ko pret katoļu baznīcu auklē gadsimtiem aizliegta organizācija – Illuminati ordenis. Lengdonam ir laiks tikai līdz pusnaktij, kad Vatikānu līdz ar visiem iemītniekiem no zemes virsas var noslaucīt bumba ar neiedomājamu spēku... Vienīgais cilvēks, uz ko viņš var paļauties, ir skaista, noslēpumaina zinātniece Vitorija Vetra, ar kuru kopā sākas izmisīgs skrējiens pa aizzīmogotiem Vatikāna pazemes un virszemes labirintiem, katedrālēm un vislabāk apslēpto vietu zemes virsū – seno Illuminati patvērumu un vadības centru.

“Elpu aizraujoši piedzīvojumi reālajā laikā... Spraigi, zibenīgi, ar neparasti augstu intelekta koeficientu.”
San Francisco Chronicle

“Eņģeļi un demoni” ir teju vai velnišķīga grāmata – tikai ar pūlēm spēju to nolikt malā.”
Deils Brauns, New York Times bestselleru autors

http://www.delfi.lv/kultura/news/books/dens-brauns-engeli-un-demoni.d?id=8656047


Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Skaties Lielās lasīšanas finālu 16.novembrī 21:40 LTV 1 ! Balso par savu mīļāko grāmatu!

Kas ir Lielā Lasīšana

Lielā Lasīšana ir raidījumu cikls, kura galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz bezgalīgi daudziem grāmatu vāciņiem.

Lasīt vairāk

Kā norisinās Lielā Lasīšana

No 19.janvāra līdz 16.februārim skatītājiem ir iespēja balsot par vienu līdz piecām iecienītākajām grāmatām, tādējādi izveidojot grāmatu TOP 100. Līdz 27.aprīlim no grāmatu simtnieka būs iespēja balsot par trim mīļākajām grāmatām, izveidojot grāmatu TOP 21. No 27.septembra līdz 7.novembrim ar grāmatu TOP 21 iekļuvušajām grāmatām skatītājus iepazīstināsim detalizētāk, iknedēļas raidījumos, lai līdz 14.novembrim, balsojot par vienu grāmatu no TOP 21, mēs iegūtu grāmatu TOP 5. Savukārt 16.novembrī, raidījuma finālā, telefonbalsojumā noskaidrosim, kura tad galu galā ir Latvijas iedzīvotāju mīļākā daiļliteratūras grāmata.

Lasīt vairāk

Raidījumu cikls ir Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums