• Pirmdiena, 2020. gada 21. septembris
  • Vārda diena: Matīss, Modris, Mariss
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Grāmatu saraksts

Atbalstītāji


Vieta pirmās kārtas balsojumā: 1537

Maija Laukmane

Gar ausīm skrien vējš

Dzejoļi un sarunas lieliem un maziem, draiskiem un ļoti nopietniem lasītājiem. Rokās Tev vēl nelasīta grāmata, bet acīs neziņa. Tā ir: nekad neko nevar zināt, pirms... Ver droši grāmatu vaļā un dodies ceļojumā cauri lappusēm, jo katra grāmata patiešām savā ziņā ir kā taka, vedoša līkumu līkumos teksta iezīmētajā virzienā. Taču ik tālumā iešana galu galā lasītāju allaž atved atpakaļ mājās, un tad ceļasoma pilna ar gājuma laikā uzlasītām domām, pārdzīvojumiem un izjūtām. Lai tev skaists ceļš cauri mākslinieces Antras Auziņas koši iezīmētajām ceļazīmēm, kur gar ausīm skrien vējš, kur zib prieks, cilpo bezbēdība, kur darbs nomazgā slinkumam muti, un kur arī Tu pats, lasot uzrakstīto, varēsi domās apmest kādu kūleni vai pamanīt, cik skaisti izskatās mākoņi, kad tos vēro, guļot dārzā tieši zem ābeles zariem. Māksliniece Antra Auziņa.

http://www.jr.lv/lv/veikals/prece/?shop_id=380830

 


Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Skaties Lielās lasīšanas finālu 16.novembrī 21:40 LTV 1 ! Balso par savu mīļāko grāmatu!

Kas ir Lielā Lasīšana

Lielā Lasīšana ir raidījumu cikls, kura galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz bezgalīgi daudziem grāmatu vāciņiem.

Lasīt vairāk

Kā norisinās Lielā Lasīšana

No 19.janvāra līdz 16.februārim skatītājiem ir iespēja balsot par vienu līdz piecām iecienītākajām grāmatām, tādējādi izveidojot grāmatu TOP 100. Līdz 27.aprīlim no grāmatu simtnieka būs iespēja balsot par trim mīļākajām grāmatām, izveidojot grāmatu TOP 21. No 27.septembra līdz 7.novembrim ar grāmatu TOP 21 iekļuvušajām grāmatām skatītājus iepazīstināsim detalizētāk, iknedēļas raidījumos, lai līdz 14.novembrim, balsojot par vienu grāmatu no TOP 21, mēs iegūtu grāmatu TOP 5. Savukārt 16.novembrī, raidījuma finālā, telefonbalsojumā noskaidrosim, kura tad galu galā ir Latvijas iedzīvotāju mīļākā daiļliteratūras grāmata.

Lasīt vairāk

Raidījumu cikls ir Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums