• Sestdiena, 2020. gada 29. februāris
  • Vārda diena:
  • Rīgā -2.2°C, DR vējš 0.9m/s, 753mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Grāmatu saraksts

Atbalstītāji


Vieta pirmās kārtas balsojumā: 2516

Linda Teilore

Saņemies un dari

Ketija savulaik tikusi adoptēta, tāpēc labi saprotams viņas sašutums, kad pēc 28 gadu sasniegšanas ar Ketiju piepeši nolēmis iepazīties viņas īstais vectēvs. Un turklāt dara to ļoti neierasti - piesūtot biļeti uz pasaules mēroga kriketa maču. Tā ir spēle, par kuru Ketija nezina neko un arī zināt negrib... Vēl mazāk viņa vēlētos sēdēt tribīnēs blakus kādam vīrišķīgam, pat kaitinošam mačo. Vīrieša vārds ir Niks, un - jūs neticēsiet - arī viņam biļeti uz šo spēli sagādājis Ketijas neiepazītais vectēvs...

http://www.ibook.lv/BD_sanemies-un-dari-linda-teilore.aspx?BID=7bf9a929-d7d4-417c-aaa0-438407d09447


Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Skaties Lielās lasīšanas finālu 16.novembrī 21:40 LTV 1 ! Balso par savu mīļāko grāmatu!

Kas ir Lielā Lasīšana

Lielā Lasīšana ir raidījumu cikls, kura galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz bezgalīgi daudziem grāmatu vāciņiem.

Lasīt vairāk

Kā norisinās Lielā Lasīšana

No 19.janvāra līdz 16.februārim skatītājiem ir iespēja balsot par vienu līdz piecām iecienītākajām grāmatām, tādējādi izveidojot grāmatu TOP 100. Līdz 27.aprīlim no grāmatu simtnieka būs iespēja balsot par trim mīļākajām grāmatām, izveidojot grāmatu TOP 21. No 27.septembra līdz 7.novembrim ar grāmatu TOP 21 iekļuvušajām grāmatām skatītājus iepazīstināsim detalizētāk, iknedēļas raidījumos, lai līdz 14.novembrim, balsojot par vienu grāmatu no TOP 21, mēs iegūtu grāmatu TOP 5. Savukārt 16.novembrī, raidījuma finālā, telefonbalsojumā noskaidrosim, kura tad galu galā ir Latvijas iedzīvotāju mīļākā daiļliteratūras grāmata.

Lasīt vairāk

Raidījumu cikls ir Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums