• Otrdiena, 2020. gada 4. augusts
  • Vārda diena: Romāns, Romualds, Romualda
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Grāmatu saraksts

Atbalstītāji


Vieta pirmās kārtas balsojumā: 3022

Duglass Prestons

Tiranozauru kanjons

Asteroīds Chicxulub ietriecās mūsu planētā pirms 65 miljoniem gadu, izraisot neaptverami postošu dabas katastrofu un līdzi atnesot noslēpumu, kam mūsdienās pievēršas gan visprasmīgākie pētnieki, gan visslepenākās valdības organizācijas. Toms Brodbents Ņūmeksikas kanjonu labirintos kļūst par kāda vīrieša slepkavības liecinieku. Pie mirušā viņš atrod tikai asinīm notrieptu piezīmju grāmatiņu, kurā virknējas nesaprotamu skaitļu šifri. No šā brīža Toms pats un viņa ģimene nokļūst slepkavas tēmēklī. Nav skaidrs vienīgi, vai tādēļ, ka Toms ir aculiecinieks, vai arī piezīmju grāmatiņas dēļ. Un vai vajātājs ir algotnis – vienpatis, vai pat vesela organizācija...


Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Skaties Lielās lasīšanas finālu 16.novembrī 21:40 LTV 1 ! Balso par savu mīļāko grāmatu!

Kas ir Lielā Lasīšana

Lielā Lasīšana ir raidījumu cikls, kura galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz bezgalīgi daudziem grāmatu vāciņiem.

Lasīt vairāk

Kā norisinās Lielā Lasīšana

No 19.janvāra līdz 16.februārim skatītājiem ir iespēja balsot par vienu līdz piecām iecienītākajām grāmatām, tādējādi izveidojot grāmatu TOP 100. Līdz 27.aprīlim no grāmatu simtnieka būs iespēja balsot par trim mīļākajām grāmatām, izveidojot grāmatu TOP 21. No 27.septembra līdz 7.novembrim ar grāmatu TOP 21 iekļuvušajām grāmatām skatītājus iepazīstināsim detalizētāk, iknedēļas raidījumos, lai līdz 14.novembrim, balsojot par vienu grāmatu no TOP 21, mēs iegūtu grāmatu TOP 5. Savukārt 16.novembrī, raidījuma finālā, telefonbalsojumā noskaidrosim, kura tad galu galā ir Latvijas iedzīvotāju mīļākā daiļliteratūras grāmata.

Lasīt vairāk

Raidījumu cikls ir Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums