• Trešdiena, 2020. gada 26. februāris
  • Vārda diena: Mētra, Evelīna, Aurēlija
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 739mm Hg, 0%
LSM Bērnistaba

Grāmatu saraksts

Atbalstītāji


Jānis Ūdris

Zigfrīda Meierovica trīs Annas

'Zigfrīda Meierovica trīs Annas', Jāņa Ūdra biogrāfisks romāns, ir grāmata par likteni un mīlestību Latvijas likteņgriežos. Izcilas personības mīlestību – uz māti, sievu un bērniem. Uz mīļāko. Bet pāri visam – mīlestību uz Latviju.

 

 

 


Komentāri (18)

Jānis Ūdris
Nezinu, ko šādi trafareti, anonīmi ieraksti dod to rakstītājam, bet grāmatas autoram tie rada vienīgi neizpratni. Aicinu cienīt konkursa rīkotājus un dalībniekus un atturēties no tādiem ierakstiem.
Laima Rīgā
Ļoti,ļoti vērtīga grāmata.Paldies autoram!
Marija
Paldies par labu un interesantu grāmatu. Iesaku izlasīt ikvienam, kam interesē Latvijas vēsture, personības un cilvēku likteņi.
Daiga
Jā, kāda gan būtu bijusi Latvijas ārlietu politika, ja Latvijas pirmjam ārlietu ministram nebūtu bijušas 3 Annas?
Tamāra
Laba,
Kur šodien šāda līmeņa politiķi?
Paldies autoram!
Dagnija
Viena no manām mīļākām grāmatām, esmu jau daudziem iedevusi izlasīt. Kad lasīju šo grāmatu pirmo reizi, tad vēl Tevi , Jāni, nepazinu :-) Paldies par šo izcili labo stāstu par krietnu Latvijas valstvīru! Kur lai šodien tādu raujam?
Andris Ozols
Vērtīga grāmata! Lieliski savijas vēsture un emocionālais tēlojums.
Rita Caune
Ļoti interesanta grāmata par Latvijas vēsturi daiļliteratūras veidā. Literāri bagātīgs izteiksmes veids un mīlestība, kas caurstrāvo šo darbu. Prieks, ka tādā veidā var iepazīt mūsu tautas izcilo valtsvīru devumu vēsturē, viņu personības un likteņus. Pārsteidz godātā autora spēja pārcelties sendienās, izjust to, ko jutuši konkrētie cilvēki. Iesaku izlasīt arī citiem! Paldies radoši ražīgajam autoram un novēlu mūs priecēt arī turpmāk ar savu talantu!
Dzidra GŪTMANE
Paldies, par saturā bagāto grāmatu.
Alfrēds Gūtmanis
Ļoti vērtīga grāmata. Iesaku izlasīt ,visiem,kam interesē mūsu valsts vēsture.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Skaties Lielās lasīšanas finālu 16.novembrī 21:40 LTV 1 ! Balso par savu mīļāko grāmatu!

Kas ir Lielā Lasīšana

Lielā Lasīšana ir raidījumu cikls, kura galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz bezgalīgi daudziem grāmatu vāciņiem.

Lasīt vairāk

Kā norisinās Lielā Lasīšana

No 19.janvāra līdz 16.februārim skatītājiem ir iespēja balsot par vienu līdz piecām iecienītākajām grāmatām, tādējādi izveidojot grāmatu TOP 100. Līdz 27.aprīlim no grāmatu simtnieka būs iespēja balsot par trim mīļākajām grāmatām, izveidojot grāmatu TOP 21. No 27.septembra līdz 7.novembrim ar grāmatu TOP 21 iekļuvušajām grāmatām skatītājus iepazīstināsim detalizētāk, iknedēļas raidījumos, lai līdz 14.novembrim, balsojot par vienu grāmatu no TOP 21, mēs iegūtu grāmatu TOP 5. Savukārt 16.novembrī, raidījuma finālā, telefonbalsojumā noskaidrosim, kura tad galu galā ir Latvijas iedzīvotāju mīļākā daiļliteratūras grāmata.

Lasīt vairāk

Raidījumu cikls ir Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums