• Otrdiena, 2020. gada 18. februāris
  • Vārda diena: Kintija, Kora
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 752mm Hg, 0%
LSM Bērnistaba

Grāmatu saraksts

Atbalstītāji


21. datumā būsim atkal jūsu TV ekrānos!

Pēc vasaras brīvdienām 21.septembrī atgriezīsimies ēterā! Mūsu galvenais mērķis joprojām ir balsošanas ceļā noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz grāmatu vāciņiem. Raidījuma jaunajā sezonā savus komentārus par populārajām grāmatām stāstīs mūziķis Jānis Šipkēvics, pavārs Mārtiņš Sirmais, flautiste Dita Krenberga, dziedātājs Dons, daudzcīņniece Laura Ikauniece, aktieri Normunds Laizāns un Dace Bonāte, modes žurnāliste Agnese Kleina, “Lāču” ceptuves saimnieks Normunds Skauģis un citi.

Pagājušajā sezonā noskaidrojuši latviešu lasītāju mīļāko grāmatu TOP100, nu esam nonākuši pie “ceturtdaļfināla” – TOP21. Par to, kuras grāmatas latviešu valodā izpelnījušās godu nokļūt šajā topā, un to, kādā kārtībā sarindojušās grāmatas no 22.līdz 100. vietai; par to, cik daudz šajos topos klasikas, beletristikas, skarbo “veču” grāmatu un biogrāfisko romānu, un kuras grāmatas vairāk lasa sievietes vai vīrieši – par to uzzināsi 21.septembrī sezonas dzirkstošā atklāšanas raidījumā vadītāju Arno Jundzes, Evas Ikstenas-Strapcānes un Paula Timrota vadībā.

Savukārt no 28.septembra ik svētdienu līdz pat fināla raidījumam 16.novembrī sabiedrībā iemīļotas personības stāstīs īsus, bet aizraujošus stāstus par katru no TOP 21 grāmatām.

Cieņā
Lielās Lasīšanas komandaPievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Skaties Lielās lasīšanas finālu 16.novembrī 21:40 LTV 1 ! Balso par savu mīļāko grāmatu!

Kas ir Lielā Lasīšana

Lielā Lasīšana ir raidījumu cikls, kura galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz bezgalīgi daudziem grāmatu vāciņiem.

Lasīt vairāk

Kā norisinās Lielā Lasīšana

No 19.janvāra līdz 16.februārim skatītājiem ir iespēja balsot par vienu līdz piecām iecienītākajām grāmatām, tādējādi izveidojot grāmatu TOP 100. Līdz 27.aprīlim no grāmatu simtnieka būs iespēja balsot par trim mīļākajām grāmatām, izveidojot grāmatu TOP 21. No 27.septembra līdz 7.novembrim ar grāmatu TOP 21 iekļuvušajām grāmatām skatītājus iepazīstināsim detalizētāk, iknedēļas raidījumos, lai līdz 14.novembrim, balsojot par vienu grāmatu no TOP 21, mēs iegūtu grāmatu TOP 5. Savukārt 16.novembrī, raidījuma finālā, telefonbalsojumā noskaidrosim, kura tad galu galā ir Latvijas iedzīvotāju mīļākā daiļliteratūras grāmata.

Lasīt vairāk

Raidījumu cikls ir Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums