• Otrdiena, 2020. gada 22. septembris
  • Vārda diena: Maigurs, Mārica, Māris
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Grāmatu saraksts

Atbalstītāji


Balsojiet par grāmatām arī draugiem.lv

Dārgie lasītāji!

Vai esat jau pieteikuši savas mīļākās grāmatas LIELĀS LASĪŠANAS grāmatu sarakstam? Balsošanas sadaļā to vēl var izdarīt līdz 16.februārim!

Atgādinām, ka šeit - http://www.draugiem.lv/lielalasisana/api/lasiunbalso - varat balsot par savām mīļākajām latviešu autoru grāmatām. Šis ir alternatīvais balsojums, kā rezultātā visvairāk balsojumus saņēmušās grāmatas autors(-i) vai autora mantinieks(-i) saņems balvu no apgāda "Zvaigzne ABC".

Balsošanas rezultāti un latviski izdoto mīļāko daiļliteratūras grāmatu TOP 100 tiks paziņots LTV raidijumā LIELĀ LASĪŠANA 2014.gada 2.martā plkst. 21:30

 

Ar cieņu,
Lielās Lasīšanas komandaPievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Skaties Lielās lasīšanas finālu 16.novembrī 21:40 LTV 1 ! Balso par savu mīļāko grāmatu!

Kas ir Lielā Lasīšana

Lielā Lasīšana ir raidījumu cikls, kura galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz bezgalīgi daudziem grāmatu vāciņiem.

Lasīt vairāk

Kā norisinās Lielā Lasīšana

No 19.janvāra līdz 16.februārim skatītājiem ir iespēja balsot par vienu līdz piecām iecienītākajām grāmatām, tādējādi izveidojot grāmatu TOP 100. Līdz 27.aprīlim no grāmatu simtnieka būs iespēja balsot par trim mīļākajām grāmatām, izveidojot grāmatu TOP 21. No 27.septembra līdz 7.novembrim ar grāmatu TOP 21 iekļuvušajām grāmatām skatītājus iepazīstināsim detalizētāk, iknedēļas raidījumos, lai līdz 14.novembrim, balsojot par vienu grāmatu no TOP 21, mēs iegūtu grāmatu TOP 5. Savukārt 16.novembrī, raidījuma finālā, telefonbalsojumā noskaidrosim, kura tad galu galā ir Latvijas iedzīvotāju mīļākā daiļliteratūras grāmata.

Lasīt vairāk

Raidījumu cikls ir Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums