• Ceturtdiena, 2020. gada 24. septembris
  • Vārda diena: Agris, Agrita
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Grāmatu saraksts

Atbalstītāji


Balsojuma 2. kārta!

Šo nedēļu sākam ar labām ziņām, ka nu jūs, mīļie draugi, varat balsot par vienu līdz trim savām mīļākajām grāmatām no grāmatu TOP100, reģistrējot balsojumam tikai savu e-pasta adresi! Ceram, ka tas atvieglos balsojuma procesu!

Balsojums ilgs līdz aprīļa beigām, tā kā, ja jūs vēl māc šaubas, par kurām grāmatām balsot, caurskatiet grāmatu TOP100, kādu grāmatu varbūt pārlasiet un izdariet savu izvēli!

Atgādinām arī, ka draugiem.lv jūs varat nobalsot par savām iemīļotākajām latviešu autoru daiļliteratūras grāmatām! Šāds alternatīvais balsojums izveidots, lai noskaidrotu Latvijas iedzīvotāju iemīļotāko latviešu autoru daiļliteratūras grāmatu un to godinātu ar Zvaigzne ABC balvu, kas tiks pasniegta grāmatas autoram vai tā mantiniekiem.

Lai pavasara saule jūs silda!
Cieņā
Lielās Lasīšanas komanda

 

P.S. Lielās Lasīšanas 2. raidījuma aizkulisēs mums veicās šādi - http://www.ltv.lv/lv/liela-lasisana/video/27745/Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Skaties Lielās lasīšanas finālu 16.novembrī 21:40 LTV 1 ! Balso par savu mīļāko grāmatu!

Kas ir Lielā Lasīšana

Lielā Lasīšana ir raidījumu cikls, kura galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz bezgalīgi daudziem grāmatu vāciņiem.

Lasīt vairāk

Kā norisinās Lielā Lasīšana

No 19.janvāra līdz 16.februārim skatītājiem ir iespēja balsot par vienu līdz piecām iecienītākajām grāmatām, tādējādi izveidojot grāmatu TOP 100. Līdz 27.aprīlim no grāmatu simtnieka būs iespēja balsot par trim mīļākajām grāmatām, izveidojot grāmatu TOP 21. No 27.septembra līdz 7.novembrim ar grāmatu TOP 21 iekļuvušajām grāmatām skatītājus iepazīstināsim detalizētāk, iknedēļas raidījumos, lai līdz 14.novembrim, balsojot par vienu grāmatu no TOP 21, mēs iegūtu grāmatu TOP 5. Savukārt 16.novembrī, raidījuma finālā, telefonbalsojumā noskaidrosim, kura tad galu galā ir Latvijas iedzīvotāju mīļākā daiļliteratūras grāmata.

Lasīt vairāk

Raidījumu cikls ir Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums