• Otrdiena, 2020. gada 22. septembris
  • Vārda diena: Maigurs, Mārica, Māris
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Grāmatu saraksts

Atbalstītāji


Balsojuma pirmais posms ir noslēdzies

16. februārī plkst. 23:59 noslēdzās raidījuma Lielā Lasīšana pirmais balsojuma posms. Interneta balsojumā aizpildītas 22048 balsojuma ailītes ar dažādu grāmatu nosaukumiem. Grāmatu sarakstā iekļautas 3734 grāmatas. Raidījuma komanda šobrīd apkopo papīra anketu informāciju un reģistrē to, lai 2.marta vakarā plkst. 21:40, otrajā Lielās Lasīšanas raidījumā varētu jums paziņot grāmatu TOP100!

Atgādinām, ka draugiem.lv (http://www.draugiem.lv/lielalasisana/api/lasiunbalso) jūs varat turpināt balsot par savām iemīļotākajām latviešu autoru daiļliteratūras grāmatām! Šāds alternatīvais balsojums izveidots, lai noskaidrotu Latvijas iedzīvotāju iemīļotāko latviešu autoru daiļliteratūras grāmatu un to godinātu ar Zvaigzne ABC balvu, kas tiks pasniegta grāmatas autoram vai tā mantiniekiem. Tieši tāpēc šīs vietnes balsojuma rezultāti tiks paziņoti mūsu noslēguma raidījumā 16. novembrī!

Un, kad par grāmatām ir nobalsots, aicinām jūs piedalīties aptaujā par Lielo Lasīšanu (http://webanketa.com/forms/6wr3ge9p5wtpadhg6ngkarg/).

Lai aizraujoša lasīšana!
Cieņā
Lielās Lasīšanas komandaKomentāri (7)

Egils Dambergs
Skumji, ka tops tāds viduvējs, turklāt ar dažām standarta grāmatām (Pumpura "Lāčplēsis", kurš šķiet iebalsots smukuma pēc, nevis tāpēc, ka lasa ar aizrautību). Tādi mēs esam. Vai grāmatu topam būs paliekoša un audzinoša nozīme?
LielaLasisana
Atbilde Baibai un Līgai Rozentālei!
Šobrīd, tehnisku apsvērumu dēļ, izveidotā sistēma pieņem balsojumus tikai, reģistrējoties ar sociālo portālu "pasēm". Taču mēs vēl risinām šo jautājumu, lai balsošanai reģistrēties varētu arī ar e-pasta adresēm!
Taču atgādinām, ka balsot iespējams arī grāmatnīcās, aizpildot papīra anketu! :)
Baiba
Piedalījos balsošanas 1. kārtā.Neesmu reģistrējusies nevienā no piedāvātajiem portāliem, tātad nevaru balsot. Žēl!
Līga Rozīte
Diemžēl sanāk , ka vecāki cilvēki, kuri nelieto sociālos portālus nevar nobalsot. Mūsu pilsētā nav arī grāmatu veikala.
Zane Frolova
žēl, teju neviena no manām mīļākajām grāmatām nav 2.kārtas sarkastā...bet tas nenozīmē, ka mīlēšu tās mazāk:) Turklāt sarkastā iekļautās grāmatas arī ir ļoti labas...
Inese
Kad varēs sākt balsot par 3 mīļākajām grāmatām šeit , internetā?
LielaLasisana
Balsot var jau tagad! Šeit - http://www.ltv.lv/lv/liela-lasisana/balsosana / - tikai jāņem verā, ka, lai nobalsotu, jāreģistrējas ar kāda sociālā portāla "pasi".

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Skaties Lielās lasīšanas finālu 16.novembrī 21:40 LTV 1 ! Balso par savu mīļāko grāmatu!

Kas ir Lielā Lasīšana

Lielā Lasīšana ir raidījumu cikls, kura galvenais mērķis ir noskaidrot Latvijas iedzīvotāju mīļāko daiļliteratūras grāmatu un atgādināt, cik bezgalīgi daudz bagātību slēpjas aiz bezgalīgi daudziem grāmatu vāciņiem.

Lasīt vairāk

Kā norisinās Lielā Lasīšana

No 19.janvāra līdz 16.februārim skatītājiem ir iespēja balsot par vienu līdz piecām iecienītākajām grāmatām, tādējādi izveidojot grāmatu TOP 100. Līdz 27.aprīlim no grāmatu simtnieka būs iespēja balsot par trim mīļākajām grāmatām, izveidojot grāmatu TOP 21. No 27.septembra līdz 7.novembrim ar grāmatu TOP 21 iekļuvušajām grāmatām skatītājus iepazīstināsim detalizētāk, iknedēļas raidījumos, lai līdz 14.novembrim, balsojot par vienu grāmatu no TOP 21, mēs iegūtu grāmatu TOP 5. Savukārt 16.novembrī, raidījuma finālā, telefonbalsojumā noskaidrosim, kura tad galu galā ir Latvijas iedzīvotāju mīļākā daiļliteratūras grāmata.

Lasīt vairāk

Raidījumu cikls ir Rīga 2014 - Eiropas kultūras galvaspilsēta notikums